• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Familie reageert verontwaardigd op kritiek en speculaties over tragisch ongeval Tesimistraat

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
22 november 2024 04:38
in Suriname
kaars

Het tragische ongeval op de Tesimistraat waarbij een tweejarig meisje om het leven kwam, heeft niet alleen intens verdriet veroorzaakt, maar ook verontwaardiging binnen de familie.

Reacties van derden die vragen stellen over de aanwezigheid van het kind op straat en de rol van de ouders hebben de pijn van de nabestaanden vergroot.

Een familielid reageert fel op deze kritiek en benadrukt dat dergelijke aannames onterecht en kwetsend zijn:
“Mi lob den sma sa lob’ kon nanga analyse over zaken, maar vergelijk jouw gedoe niet met de onze! Want je was niet daar. Dat kind was niet op straat en is helemaal aan de zijkant aangereden en meters verder gesleurd”.

“Ik ben niet emotioneel, maar het is raar wanneer mensen zomaar beginnen te vergelijken. Dat kan je pas doen als je erbij was of zelf betrokken bent. En ja, de ouders waren precies daar. De kinderen spelen elke dag, en dat kind stond aan de zijkant te kijken hoe haar broers en anderen aan het voetballen waren.”

De broer van de grootmoeder van het slachtoffer probeerde zijn zus te troosten en voegde eraan toe:
“Als je als bestuurder meent hard te rijden in een woonwijk – nota bene een kinderrijke woongebied – dan is dit het gevolg, ja! Ze is er niet meer, en niets brengt haar terug. Maar zaken vergelijken of met de vinger wijzen brengt ons nergens, als je me snapt. Het leed is al veroorzaakt en het is zwaar genoeg!”

De bestuurder en de omstandigheden rondom het ongeval worden nog onderzocht door de politie.

De familie roept op tot respect en begrip in deze moeilijke tijd. Speculaties en beschuldigingen dragen niet bij aan de verwerking van dit intens verdrietige verlies.

Mis dit niet:

Commissie Ordening Goudsector grijpt in tegen illegale goudwinning nabij Afobakastuwdam

‘Familie in Suriname zet Nederlanders onder druk om te betalen voor dure etentjes’

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Illegale goudmijnactiviteiten beëindigd in veiligheidszone.
Suriname

Commissie Ordening Goudsector grijpt in tegen illegale goudwinning nabij Afobakastuwdam

Wanneer familie uit Nederland na lange tijd weer voet op Surinaamse bodem zet, gaat het vaak om meer dan alleen een bezoek. Foto: Paramaribo stadscentrum
Lifestyle

‘Familie in Suriname zet Nederlanders onder druk om te betalen voor dure etentjes’

staatsolie suriname olie gas offshore block 58
Suriname

Staatsolie en ministerie van Financiën bespreken verdere samenwerking

Bijeenkomst brengt Inheemse gemeenschappen en samenleving samen.
Nederland

Den Haag staat stil bij geschiedenis, cultuur en toekomst van Inheemse volkeren tijdens bijzondere ontmoetingsdag

“Suriname heeft de rijkdommen, nu is visie nodig”
Suriname

NPS-parlementariër Jeffrey Lau: “Suriname moet niet wachten op olie en gas om zich te ontwikkelen”

Een 49-jarige man is door het Quick Response Team aangehouden na de diefstal van twee koperen buizen aan de J.A. Pengelstraat in Paramaribo. Foto: KPS
Suriname

Man opgepakt na diefstal van koperen buizen in Paramaribo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws