• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

EZ -personeel ontvangt MEL-certificaten als onderdeel van SURGE-project

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
23 oktober 2024 14:00
in Suriname
Certificaat uitreiking Monitoring- Evaluation and Learning MEL workshop EZ personeel ter capaciteitversterking

Het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ), heeft de certificaten overhandigd aan de deelnemers van de workshop “Monitoring, Evaluation and Learning (MEL)” dat is georganiseerd voor het personeel.

Het doel van de workshop was om kennis over te dragen als onderdeel van het Suriname’s Growth Enterprise (SURGE) project.

Middels deze workshop is de visie van het ministerie gekoppeld aan meetbare resultaten, acties, veranderingen en de impact.

De workshop is verzorgd door het adviesbureau Solidaridad, die is aangetrokken door het ministerie om het Suriname’s Growth Enterprise (SURGE) project uit te voeren.

Local MEL van Solidaridad Reshmi Ratan was ook aanwezig tijdens de uitreiking van de certificaten dat heeft plaatsgevonden op 23 oktober 2024 op het ministerie van EZ.

Bekijk ook:

‘Venezolanen in Suriname kunnen sinds gisteravond moeilijk contact krijgen met familie in rampgebied’

Eerste grote bouwfase van Surinames offshore-olieproject begonnen

Directeur Ondernemerschap Karishma Mathoera van het ministerie van EZ vindt deze training belangrijk omdat het continuering van beleid garandeert.

De deelnemers kunnen de kennis die ze hebben opgedaan toepassen op alles dat plaatsvindt op het ministerie en ondernemers begeleiden.

Verder benadrukt de DO directeur dat de training is verzorgd door een internationale organisatie Solidaridad, die volgens een heel hoog standaard werkt.

Component Coördinator van het programma Susan Bansropansingh, geeft aan dat capaciteit versterking erg belangrijk is voor iedereen omdat Suriname verder ontwikkelt moet worden. Daarom proberen wij met elke consultant, ook capaciteit versterking mee te nemen voor het ministerie.

Verder geeft zij aan dat de Plan-Unit en KMO-unit van het ministerie van EZ, na afloop van het SURGE-project, de monitoring en evaluatie zullen doen over de projecten die een matching grant (financiering) hebben ontvangen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

suriname en venezuela
Suriname

‘Venezolanen in Suriname kunnen sinds gisteravond moeilijk contact krijgen met familie in rampgebied’

Saipem begint aanleg onderzeese infrastructuur voor eerste offshore olieproject
Suriname

Eerste grote bouwfase van Surinames offshore-olieproject begonnen

Geor Hering vindt dat publieke media in Suriname zorgvuldig moeten omgaan met reclame-uitingen die volgens hem verwachtingen wekken zonder wetenschappelijke onderbouwing. Beeld: AI
Lifestyle

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom zeggen veel Surinamers dat de hitte in Nederland soms zwaarder aanvoelt dan thuis?
Lifestyle

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

Verdachte aangemerkt als vuurwapengevaarlijk
Suriname

Robert Welzijn gezocht voor mensenhandel, ontvoering, verkrachting en mishandeling

De medicijnen zijn niet of nauwelijks te vinden in Suriname. Illustratiefoto
Gezondheid

Kankerpatiënten in Suriname radeloos door tekort aan cruciaal medicijn

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws