• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

EZ herdenkt 76-jarig bestaan

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
18 augustus 2023 13:52 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:06
in Nieuws
367450836 672709444890383 8321100912382434080 n

GFC NIEUWSREDACTIE- Het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) in Suriname heeft vandaag haar 76-jarig bestaan herdacht.

Minister Rishma Kuldipsingh heeft tijdens de feestelijke bijeenkomst het personeel en de overige genodigden kort toegesproken.

In haar toespraak gaf de bewindsvrouw aan, dat het voor haar een eer is om met de ondersteuning van directie, staf en personeel het Ministerie draaiende te houden. “ U bent degene, die het harde werk doet, waardoor we resultaten op het Ministerie kunnen boeken”.

Op grond hiervan heeft minister Kuldipsingh haar hartgrondelijke dank uitgebacht aan de EZ-familie. De minister wees er verder op, dat er keihard gewerkt moet worden om Suriname uit de crisis te halen.

Tot slot bemoedigde ze het personeel om gemotiveerd te blijven en de hoop niet te verliezen. De slogan “Mek’ Sranan go” heeft betrekking op EZ.

Na de toespraak van minister Kuldipsingh werd de taart aangesneden en is er geproost op het succes van Suriname.

Na het officieel gedeelte brachten enkele personeelsleden spontaan enkele liederen ten gehoren om de sfeer te verhogen. Daarna was er gelegenheid voor het personeel om een partijtje troefcall te spelen.

Het geheel werd afgesloten met een hapje en een drankje.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

dialoog inheemsen en traibalen
Suriname

Dialoog met Inheemse en Tribale leiders over bosbeheer en klimaatfinanciering

oplichter
Suriname

Nepautohandelaar aangehouden door de politie

[Aggregator] Downloaded image for imported item #434985
Suriname

Minister Baasaron positioneert Suriname als speler in energietransitie

vervallen producten moengo albina
Suriname

EZOTI versterkt samenwerking met districtscommissarissen voor betere marktcontrole en voedselveiligheid

ontbossing graafmachine
Suriname

Nanhkoesingh: probleem ontbossing gaat verder dan mennonieten

cultuur
Suriname

Suriname vertegenwoordigd op internationaal cultuurprogramma

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws