• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Escalatie dreigt in Albina door wegblokkades

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
9 september 2024 11:27
in Nieuws
actie protest politie albina

De situatie in Albina wordt steeds grimmiger, nadat actievoerders de hoofdweg hebben gebarricadeerd en een confrontatie met de politie is ontstaan.

De blokkades veroorzaken ernstige hinder voor ondernemers in het gebied, die niet worden toegelaten en daardoor hun werkzaamheden niet kunnen voortzetten.

Ondanks pogingen van de politie om de situatie onder controle te krijgen, weigeren de actievoerders hun blokkades op te heffen. De spanningen lopen op, en er dreigt verdere escalatie als de impasse niet snel wordt doorbroken.

De actievoerders hebben geëist dat vicepresident Ronnie Brunswijk of minister David Abiamofo persoonlijk naar Albina komt om hun grieven aan te horen.

Zij geven aan de blokkade pas op te heffen wanneer een van deze hoogwaardigheidsbekleders ter plaatse is om hun eisen te bespreken.

Ondertussen heeft de politie versterking gekregen, maar blijft de situatie gespannen. Ondernemers in de regio vrezen dat de voortzetting van de blokkade hun bedrijven en economische activiteiten ernstig zal schaden.

De overheid wordt opgeroepen om snel in te grijpen en een vreedzame oplossing te zoeken om verdere escalatie en economische schade te voorkomen.

Beeld: DTV

ShareTweetSendSend

Meer berichten

zanderij johan adolf pengel luchthaven
Suriname

SATCA viert 60 jaar luchtverkeersleiding in Suriname

surinaamse brouwerij
Suriname

13 jongeren klaar voor duurzame baan in de hospitality sector

Nurseryboulanger
Suriname

De Kleine Nursery & Agroshop groeit uit tot sleutelspeler in groenteplantenteelt

surinaams parlement dna
Suriname

Oud-parlementariër Misiekaba verdedigt initiatiefrecht volksvertegenwoordigers

atletencommissie taekwondo bond
Sport

Surinaamse Taekwondo Associatie voldoet aan IOC-norm met nieuwe Atletencommissie

President Jennifer Simons overhandigt de eerste Geologische Atlas van Staatsolie aan pionier en oud directeur Eddy Jharap op het Kabinet van de President.
Suriname

Geologische atlas Staatsolie overhandigd aan pionier Eddy Jharap bij 45 jaar bedrijf

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws