• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Escalatie dreigt in Albina door wegblokkades

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
9 september 2024 11:27
in Nieuws
actie protest politie albina

De situatie in Albina wordt steeds grimmiger, nadat actievoerders de hoofdweg hebben gebarricadeerd en een confrontatie met de politie is ontstaan.

De blokkades veroorzaken ernstige hinder voor ondernemers in het gebied, die niet worden toegelaten en daardoor hun werkzaamheden niet kunnen voortzetten.

Ondanks pogingen van de politie om de situatie onder controle te krijgen, weigeren de actievoerders hun blokkades op te heffen. De spanningen lopen op, en er dreigt verdere escalatie als de impasse niet snel wordt doorbroken.

De actievoerders hebben geëist dat vicepresident Ronnie Brunswijk of minister David Abiamofo persoonlijk naar Albina komt om hun grieven aan te horen.

Zij geven aan de blokkade pas op te heffen wanneer een van deze hoogwaardigheidsbekleders ter plaatse is om hun eisen te bespreken.

Ondertussen heeft de politie versterking gekregen, maar blijft de situatie gespannen. Ondernemers in de regio vrezen dat de voortzetting van de blokkade hun bedrijven en economische activiteiten ernstig zal schaden.

De overheid wordt opgeroepen om snel in te grijpen en een vreedzame oplossing te zoeken om verdere escalatie en economische schade te voorkomen.

Beeld: DTV

ShareTweetSendSend

Meer berichten

uiteten restaurant diner eten
Lifestyle

All-you-can-eat-arrangement wint terrein in Paramaribo

SRD Surinaamse Dollar
Column

Hoe de Surinaamse middenklasse in 6 jaar tijd is verdwenen

Glas water
Gezondheid

Schoner drinkwater kan sterfte door kanker en hartziekten drastisch verlagen, stellen onderzoekers

Omkoping fraude corruptie corrupt
Suriname

WI SRANAN pleit voor Centrale Opkoopdienst om corruptie te voorkomen en overheidsuitgaven te verlagen

telefoon vrouw bellen kantoor werk
Suriname

SRD 734 miljoen vermoedelijke schuld door ongecontroleerde telefoons

steenslag blokeert hoofdweg
Suriname

Steenslag langs MLK-weg vormt risico voor verkeersveiligheid

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws