• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Elektriciteit in Paramaribo valt opnieuw uit na regen en bliksem

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 augustus 2025 20:40
in Suriname
ebs stroom

EBS- lantaarnpaal

Meerdere buurten in Paramaribo zaten dinsdagavond rond half negen nog steeds zonder elektriciteit.

De problemen begonnen eerder op de dag, rond tien voor zes, toen een zware regenbui met veel bliksemactiviteit over de stad trok. Tijdens het onweer viel de energievoorziening op verschillende plaatsen weg.

Inwoners vertellen aan GFC Nieuws dat de situatie zeer vervelend is omdat de stroomvoorziening onvoorspelbaar lijkt.

“Even kwam de elektriciteit terug, maar niet lang daarna zaten we opnieuw in het donker,” zegt een bewoner van Tourtonne 5.

Volgens haar is dit een terugkerend probleem. Zodra er sprake is van een stevige onweersbui, neemt de kans aanzienlijk toe dat mensen uren zonder stroom zitten.

De uitval treft niet alleen huishoudens, maar ook kleine ondernemers die in de avond afhankelijk zijn van licht en apparatuur.

Voor velen betekent dit dat werk stil komt te liggen of dat er geïmproviseerd moet worden met kaarsen en zaklampen.

Bewoners merken op dat dergelijke situaties steeds vaker lijken voor te komen en vragen zich af waarom er nog geen duurzame oplossing is gevonden.

De onzekerheid en overlast zijn groot, zeker nu de avonduren grotendeels in het donker worden doorgebracht.

Voor velen in Paramaribo is dit wederom een herinnering dat de energievoorziening kwetsbaar blijft bij zware regenval en blikseminslag.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

man heer selfie telefoon camera
Lifestyle

Ongevraagd foto’s maken zorgt voor groeiende irritatie in Suriname

chan santokhi vhp
Nederland

VHP Nederland diep geraakt door heengaan van Santokhi

Roken stoppen
Gezondheid

Geor Hering haalt hard uit naar rokende en drinkende ouders

Minister Noersalim ontvangt Marokkaanse delegatie voor samenwerking op gebied van bodemonderzoek en bemesting
Suriname

Minister Noersalim ontvangt Marokkaanse delegatie voor samenwerking bodemonderzoek

vliegtuig boeing transavia
Lifestyle

Nederlanders gaan dit jaar niet naar Suriname: ‘Wij kiezen voor Zuid-Spanje’

chan santokhi
Suriname

“Bedroefd en geschokt”: Nederland condoleert Suriname na overlijden oud-president

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws