• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Economische Controle Dienst voert inspecties uit in Para

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
29 juli 2021 01:20
in Nieuws
supermarkt11

GFC NIEUWSREDACTIE- Winkeliers in het Surinaams district Para hebben bezoek gehad van de Economische Controle Dienst.

Deze werkarm van het ministerie van Economische Zaken is onder meer belast met de controle van consumentenprijzen.

Tijdens de inspecties wordt ook nagegaan of men over een geldige vergunning beschikt en of men aan de voorwaarden voldoet.

Giovanni Souprayen, ECD-inspecteur 1ste klasse, geeft aan dat vanuit de samenleving klachten de dienst hebben bereikt dat winkeliers in het district aan prijsopdrijving doen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Echtgenoot sleept vrouw naar de rechtbank voor het urineren in zijn eten

Tijdens de inspecties zijn er ook andere onregelmatigheden geconstateerd. Het gaat om vervallen keuringen op weegschalen en vervallen vergunningen voor de verkoop van op gedistilleerd drank.

Verder bleken aankoopbonnen niet in orde of onvolledig te zijn. Zo ontbreken naam en stempel, is er geen duidelijke omschrijving of is deze in het Chinees. Winkeliers die op de bon zijn geplaatst zullen bij parket om hun boete moeten voldoen.

De ECD doet een beroep op winkeliers om hun zaken in orde te hebben en zich te houden aan de vastgestelde winstmarge.

Verder dienen alle producten die ten verkoop worden aangeboden voorzien te zijn van een duidelijk zichtbare prijs.

Mis dit niet:

‘Geld op Surinaamse bankrekening kan Nederlandse bijstand in gevaar brengen’

Surinaamse studenten in Nederland brengen knelpunten onder aandacht van president Simons

De samenleving kan klachten of onregelmatigheden doorspelen via de app van de afdeling Consumentenzaken (Coza-app). Elke klacht wordt onderzocht en conform de wettelijke regelingen gehandeld.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Ook een klein saldo op een Surinaamse bankrekening kan relevant zijn
Lifestyle

‘Geld op Surinaamse bankrekening kan Nederlandse bijstand in gevaar brengen’

Betere kansen voor studenten betekenen investeren in de toekomst van Suriname
Nederland

Surinaamse studenten in Nederland brengen knelpunten onder aandacht van president Simons

Eed van ambtenaar moet zichtbaar worden in de dagelijkse praktijk.
Suriname

Derde eedaflegging ambtenaren benadrukt integriteit, verantwoordelijkheid en dienstbaarheid

Nieuwe belastingwet legt focus op digitale controle en fiscale identificatie.
Suriname

Parlement bespreekt nieuwe Algemene Wet Belastingen

Suriname zet met digitaal BIE-platform nieuwe stap in bescherming intellectuele eigendom.
Suriname

Bureau Intellectuele Eigendom lanceert digitaal platform voor aanvragen

JOS wil meer geld, inclusie en kansen voor jongeren in de sport
Suriname

Sportwet moet bedrijfsleven verplicht laten bijdragen aan sportontwikkeling

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws