• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Echtgenote mag van haar man alleen naar een Ladies Only Gym om zo vrouwenjagers te vermijden

P. Peterson door P. Peterson
10 November 2022 16:00
in Lifestyle
vrouw gym trainen sport

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Dat er nog volwassen Nederlandse mensen zijn die zeer conservatieve opvattingen erop nahouden blijkt uit het verbod dat een dertigjarige man zijn vrouw heeft opgelegd.

Zijn echtgenote krijgt geen toestemming van hem om naar een gym te gaan waar ook heren trainen.

De lifestyleredactie van GFC Nieuws vroeg aan hem wat de achterliggende gedachte is van deze opvallende ontzegging.

De man uit Groningen, Nederland, legt uit dat hij zeker weet dat de gym een plek is waar veel goed uitziende mannen naar toe gaan om vooral indruk te maken op mooie dames.

“Ze kijken hun ogen uit in de sportschool en pogen daar vaker om persoonlijk contact te leggen met vrouwen en ze vervolgens hun bed in te krijgen”.

“Maar ook de dames zien tegenwoordig de gym als een ideale locatie om leuke heren te leren kennen en afspraakjes te maken”, vertelt hij.

De Groninger die zelf wel gaat naar een sportschool waar zowel vrouwen en mannen komen, zegt dat hij vaker heeft meegemaakt dat sportschoolbezoekers die al een partner hebben in het geheim met elkaar afspreken.

“Om problemen en verleidingen van vrouwenjagers te voorkomen is het om die reden voor mijn vrouw verboden om naar een gym te gaan waar ook mannen komen”, is zijn uitleg.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

koken eten keuken
Lifestyle

Waarom koken en eten minder aantrekkelijk wordt bij zeer warm weer

schoenen
Lifestyle

Schoenmaten verschillen sterk door import uit verschillende landen

domineestraat paramaribo suriname oud
Lifestyle

Nederlander ziet veranderd straatbeeld in Suriname: ‘kinderen spelen niet meer buiten’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws