• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Drie verdachten nog voortvluchtig na woninginbraak

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 november 2025 18:55
in Suriname
[Aggregator] Downloaded image for imported item #420199

De politie van het bureau Jarikaba heeft in de vroege ochtend van vrijdag 14 november een verdachte aangehouden aan de Wayamboweg in het district Saramacca.

De man wordt ervan verdacht samen met drie kompanen op donderdag 13 november een woninginbraak te hebben gepleegd aan dezelfde weg.

Uit het voorlopige onderzoek blijkt dat de bewoners afwezig waren en bij terugkeer vier onbekende mannen in hun woning aantroffen. Zij riepen om hulp, waardoor buurtbewoners de politie konden inschakelen.

De vier verdachten kwamen door het hulpgeroep naar buiten en probeerden de vrouw des huizes en haar dochter met stenen te bekogelen. Eén van hen trok zelfs een vuistvuurwapen en richtte dit op de slachtoffers.

De politie arriveerde kort daarna op de locatie, maar de verdachten vluchtten het aangrenzend bos in, met medeneming van geldbedragen in SRD en vreemde valuta.

Een zoekactie door politie en buurtbewoners leverde aanvankelijk niets op.

In de vroege ochtend van vrijdag 14 november, rond 02.00 uur, werd één van de vermoedelijke daders nabij de Zesderijweg gesignaleerd toen hij uit het bosschage kwam en richting de Wayamboweg liep.

De politie van Jarikaba werd ingeschakeld en trof de man aan. Hij voldeed aan het signalement van één van de verdachten van de woninginbraak en werd aangehouden.

Het gaat om een bekende van de politie die eerder in verband werd gebracht met berovingen en woninginbraken; er werd echter niets op hem aangetroffen.

Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld. Aan de aanhouding van de drie voortvluchtige verdachten wordt gewerkt.

Dit is een bericht van politie.sr

ShareTweetSend

Meer berichten

Operatie OK
Suriname

Defensie erkent trage afhandeling zorg sergeant na dienstongeval

toerisme binnenland suriname
Suriname

Wereldbank stelt US$ 400.000 beschikbaar voor toerismeprojecten in Suriname

Ziekenhuis MRI artsen
Gezondheid

Kans op angstwekkende opname in het Academisch Ziekenhuis Paramaribo verkleinen met slim stappenplan

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws