• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Fatale crash te Brownsweg nadat bestuurder controle verloor in flauwe bocht

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
25 oktober 2024 19:16
in Suriname
kaars 3

De mede-inzittende E.E. (89) is in de morgen van donderdag 24 oktober in het ziekenhuis overleden na op woensdag 23 oktober zwaargewond te zijn geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval te Brownsweg in het district Brokopondo.

De politie van Brownsweg deed na melding van het verkeersongeval de plek aan voor onderzoek. Daar aangekomen bleek het te gaan om een eenzijdig verkeersongeval, waarbij een personenbusje met 8 inzittenden, inclusief de bestuurder van de weg was geraakt en in de langs de weg lopende trens was beland.

Twee mede-inzittenden, waaronder de bejaarde vrouw E.E., raakten zwaargewond en werden voor medische behandeling met de ambulance afgevoerd naar de Medische Zending (MZ) te Brownsweg.

Vervolgens werden ze afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo, alwaar zij ter verpleging in de ziekeninrichting werden opgenomen.

De 89-jarige vrouw is in de morgen van 24 oktober in de ziekeninrichting komen te overlijden.

De bestuurder en de andere mede-inzittenden hebben lichte letsels opgelopen en deden per eigen gelegenheid de Medische Zending aan, waarna zij na medisch te zijn behandeld zijn heengezonden.

Verder is komen vast te staan dat kort voor het verkeersongeval de bestuurder R.F. met zijn personenbusje met de zeven inzittenden E.E. (89), S.G. (28), B.G. (11), M.G. (8), M.G. (5), M.G. (3) en M.G. (1) over de Brownsweg reden. Zij kwamen vanuit de richting van De Nieuw Koffiekampweg en gingen in die van de Afobakaweg.

In een flauwe bocht ter hoogte van kilometer 2 dichtbij de brug verloor de bestuurder de controle over de besturing van zijn voertuig en trapte daarbij op de rempedaal. Hierdoor raakte de personenbus van de weg en belandde in de langs de weg lopende goot langs de linkerzijde van de Brownsweg met front naar de richting van De Nieuw Koffiekampweg.

De bestuurder die in het bezit is van een geldig rijbewijs verkeerde niet onder invloed van alcohol of één of ander bedwelmend middel. De materiële schade aan het busje is aanzienlijk.

Het onderzoek van het verkeersongeval is overgedragen aan de Verkeersunit van Regio Midden.

ShareTweetSend

Meer berichten

suriname avond nacht paramaribo zonsondergang
Lifestyle

Kan je in Suriname leven met een Nederlands pensioen van €1000 per maand?

uitlaat rook verkeer auto
Gezondheid

Zwarte en witte rookwolken uit voertuigen blijven bevolking teisteren

Vrouw dame verdriet huilen tranen verbazing
Lifestyle

Jonge vrouw koppelt vriendinnen aan rijke mannen en brengt hun relaties in gevaar

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws