• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

DNA-lid Etnel ontvangt geen extra beleidsadviseurssalarissen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 april 2023 04:00 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:49
in Nieuws
patricia etnel

GFC NIEUWSREDACTIE- “Het is de grootste leugen dat ik docent ben bij ADEK en beleidsadviseur bij Onderwijs,” reageert Patricia Etnel, hoofdbestuurslid van de Nationale Partij Suriname tevens parlementariër.

Al enkele dagen roept de redactie van Facebook-pagina ‘San we ley so’ Etnel op om haar salarissen in te leveren.

Etnel zou volgens de berichten een salaris docent zijn op de Anton de Kom Universiteit en beleidsadviseur bij het Ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur. Daarnaast krijgt zij ook een salaris voor het werk dat zij doet als lid van De Nationale Assemblee (DNA).

“Ik ben geen docent bij ADEK, dus ik krijg geen loon van de universiteit. En het is absoluut niet waar dat ik een beleidsadviseur ben van het Ministerie van Onderwijs. Ik weet niet waarom zulke nepberichten verspreid worden, maar ik maak me niet druk daarmee. Als men wil gaan onderzoeken, mag men gaan onderzoeken.”

Zij vermoedt dat zij en haar partij worden aangevallen, vanwege de stap om uit de coalitie te stappen.

De NPS is op 15 februari uit de regeringscoalitie gestapt, omdat zij weinig betrokken werd bij regeringsbesluiten. Veel beslissingen werden door president Chan Santokhi (VHP) en vicepresident Brunswijk (ABOP) genomen zonder de coalitiepartner te raadplegen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

wind
Lifestyle

Opvallend gesprek met toerist uit Nederland over windkracht op balkon in Paramaribo

lab arts doktoren virus
Gezondheid

KIVC pleit voor grootschalige darmkankerscreening in Suriname

waterkant paramaribo
Lifestyle

Oproep tot massale kusactie op Valentijnsdag aan de Waterkant na rel over liefde in het openbaar

telefoon bellen smartphone
Lifestyle

Sommige Surinamers kiezen voor een Nederlands accent om intelligenter over te komen

dollar inflatie
Suriname

CBvS-cijfers zijn alarmbel: Suriname en SLM moeten uit ‘effect’ komen

babymelk voeding
Gezondheid

Onduidelijkheid over babymelk in Suriname na terugroepacties in Europa

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws