• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

DNA bemiddelt in conflict tussen Surpost-medewerkers en bedrijfsleiding

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
27 februari 2025 17:30
in Suriname
petotoe surpost dna

Medewerkers van het Surinaams Postbedrijf Suriname (Surpost) hebben een petitie overhandigd aan Marinus Bee, voorzitter van De Nationale Assemblee (DNA).

In de petitie uiten zij hun ongenoegen over het beleid van de bedrijfsleiding en vragen zij aandacht voor de aanhoudende problemen binnen het bedrijf.

In de petitie wordt gewezen op de primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, die sinds 2020 niet zijn aangepast.

Daarnaast wordt benadrukt dat het cao-wensenpakket al is ingediend, maar dat er nog geen zicht is op de start van de cao-onderhandelingen. Ook wordt gesteld dat het personeel niet op een correcte manier wordt behandeld.

De medewerkers vragen de DNA-voorzitter om in te grijpen en te helpen bij het vinden van een oplossing.

Parlementsvoorzitter Bee heeft aangegeven dat het parlement de situatie serieus neemt en zal bemiddelen om de betrokken partijen aan de onderhandelingstafel te krijgen.

Hij bedankte de Surpost-medewerkers niet alleen voor het aanbieden van de petitie, maar ook voor de wijze waarop zij hun grieven hebben geuit.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

GranMorgu3 1024x1024
Suriname

Suriname dichter bij offshore olieproductie met GranMorgu-ontwikkeling

VWA 1200x478
Suriname

Arbeidsadviescollege moet bijdragen aan evenwichtig arbeidsbeleid

Towaporé Khonanon 2
Suriname

Surinaams-Inheemse groep opent Nationale Herdenking Nederlands Koloniaal Verleden 2026 met traditionele rituelen

arbeid trainers
Suriname

53 deelnemers ronden gesubsidieerde hospitalitytraining succesvol af in Nickerie

werk foto 3 1 e1776535205710 768x971
Nederland

Shaïsta Pocorni neemt deel aan handelsmissie naar Suriname met focus op mensgerichte veiligheid

relatie breuk liefde koppel ruzie stel huis
Lifestyle

Zussen raken slaags op familiefeest in Paramaribo om man

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws