• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Diepe teleurstelling bij Surinaamse Oranje fans na EK-uitschakeling tegen Engeland

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
10 juli 2024 18:00
in Sport
nederland oranje

De reis door Duitsland is vroegtijdig tot een halt geroepen voor het Nederlands elftal. Nederland verloor de halve finale tegen Engeland met 2-1, en zal daardoor niet in de finale staan tegen Spanje komende zondag in Berlijn.

Surinaamse fans zijn ontdaan, zo blijkt uit reacties op sociale media verzameld door GFC Nieuws. Nederland speelde een sterke tweede helft, maar de 28-jarige Ollie Watkins, aanvaller van Aston Villa, scoorde in de 90e minuut de winnende goal voor Engeland.

Er is ook kritiek op het Nederlands elftal. Sommigen vinden dat het team in dit toernooi geen echte tegenstand heeft gekend en een relatief makkelijke route heeft gehad naar de halve finale.

Terwijl Duitsland in de kwart finales tegen Spanje moest en Portugal tegen Frankrijk, speelde Nederland tegen Roemenië en in de kwartfinale tegen Turkije.

De teleurstelling is groot onder de Surinaamse fans, die met hoge verwachtingen het toernooi volgden.

Nu rest hen niets anders dan met lede ogen toe te kijken hoe Engeland en Spanje strijden om de Europese titel.

Foto: sociale media

ShareTweetSendSend

Meer berichten

u20 natio
Sport

Nieuwe generatie laat zien dat toekomst Surinaams voetbal springlevend is

natio vrouwen
Sport

Natio UMA jaagt op historische stap richting WK 2027

voetbal brazilie vlag
Nederland

Surinamers tonen meer steun voor Zuid Amerikaanse voetbalteams dan voor Nederland

stb feliciteert surinamer
Sport

Surinaamse coach behoort tot wereldwijde topgroep van 23 deelnemers

regilio bij dir sport
Sport

Constructief overleg over versterking van sport aan de Anton de Kom Universiteit

Sport-jongeren-Suriname
Sport

Ondersteuning jonge sporters kan Suriname helpen internationaal te schitteren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws