• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Diefstal van SRD 70.000 Suribet-coupon opgelost

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
21 juni 2025 06:30
in Suriname
suribet-shops-gokhuizen-betting

De politie van Meerzorg is erin geslaagd een diefstalzaak op te lossen waarbij een winnende Suribet-coupon ter waarde van SRD 70.000 werd weggenomen uit een sportcafé aan de Pandiet Moerliweg. D

e verdachte, een Cubaanse man met de initialen L.C.J., werd opgespoord, aangehouden en heeft inmiddels bekend.

De zaak kwam aan het licht nadat de politie op 12 juni telefonisch melding ontving van een vermeende diefstal in het sportcafé.

Ter plaatse trof de politie de eigenaar van de zaak aan, die verklaarde dat een Cubaanse klant op 11 juni het café binnenkwam om een Suribet-coupon aan te schaffen.

Tijdens deze transactie meldde de kassierster dat er een winnende coupon van SRD 70.000 op de balie lag, die nog uitbetaald moest worden.

De Cubaan slaagde er vervolgens op slinkse wijze in om bij het ontvangen van zijn eigen coupon de winnende coupon ongemerkt mee te nemen.

De diefstal werd ontdekt toen de kassierster de winnende coupon niet meer kon terugvinden en direct contact opnam met de eigenaar.

Na het bekijken van de beveiligingsbeelden werd bevestigd dat de verdachte de coupon had meegenomen. De beelden en de gegevens van de Cubaan, die geen onbekende is van de eigenaar, werden onmiddellijk overgedragen aan de politie.

Dankzij snel handelen wist de politie de verdachte L.C.J. te traceren. Bij zijn aanhouding en voorgeleiding aan een hulpofficier van justitie bekende hij schuld en verklaarde de winnende Suribet-coupon reeds te hebben verzilverd in Paramaribo.

De verdachte gaf aan bereid te zijn het volledige bedrag van SRD 70.000 terug te betalen.

In overleg met een lid van het Openbaar Ministerie is de verdachte voorlopig heengezonden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

korps politie suriname kps viribux audax agent
Suriname

Man met kapverwondingen dood aangetroffen bij winkelpand in Nieuw-Amsterdam

SLM DIRECTEUR STEVEN GONESH
Suriname

Quick scan leidt tot ontslag OD Finance en OD Operations SLM

Vuurwerk
Suriname

Amerikaanse experts leggen uit hoe Surinamers vuurwerkletsels veilig kunnen behandelen

kaars
Suriname

Politie onderzoekt vermoedelijke roofmoord in winkel Nieuw-Amsterdam

staatsolie
Suriname

Staatsolie sluit 2025 sterk af met blik op duurzame groei

lock 863062 1280
Suriname

Ook dader tragedie in Commewijne had recht op bescherming stelt Robby Tjauw- Foe

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws