• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

‘Dessert Flower’ Julstra Meijerhoven spreekt zich uit na ziekenhuisopname

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
27 april 2025 08:00
in Lifestyle
dessert flower

Julstra Meijerhoven-Spalburg, bekend als de vrouw met de groene vingers achter Desert Flower Garden, deelt haar persoonlijke ervaring na haar recente ziekenhuisopname.

Op de avond van haar opname werd zij geconfronteerd met kwetsende opmerkingen over haar sociale media-activiteiten.

“Wat ik laat zien, is wat ik zelf wil laten zien,” benadrukt Meijerhoven. Ondanks haar brede activiteiten – van het onderhouden van twee tuinen, drie kippenhokken, het geven van trainingen en rondleidingen tot het verzorgen van een verkoopafdeling en internationale klanten – wordt zij soms bekritiseerd wanneer zij foto’s of video’s deelt waarin zij vrolijk en stijlvol gekleed is.

Ze onderstreept dat haar werkzaamheden onverminderd doorgaan, ondanks dat het aantal kopers soms tegenvalt en dat plantjes regelmatig verloren gaan. Wat velen echter niet weten, is dat zij kampt met ernstige gezondheidsproblemen.

“Ik heb een hernia en slijtage aan mijn rug opgelopen, wat leidt tot ondraaglijke pijnen. Zwaar tillen en intensief werken zijn mij nu verboden door de arts,” aldus Meijerhoven, die met een rolstoel werd binnengebracht in het ziekenhuis.

Met kracht en vastberadenheid besluit zij: “Niemand bepaalt wat ik post. Wanneer anderen rustig slapen, worstel ik met pijn en angst. Mijn prioriteit ligt bij mijn gezondheid, mijn gezin en mijn passie voor groen.”

Mis dit niet:

Familie uit Suriname tijdelijk in huis kan Nederlanders honderden euro’s kosten

Vader pasgeboren drieling vraagt ondersteuning: ik wil mijn kinderen in Paramaribo laten opgroeien

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

vliegtuig cabine reizen passagiers
Lifestyle

Familie uit Suriname tijdelijk in huis kan Nederlanders honderden euro’s kosten

Moeder Ivanka Koedemoesoe bevoel op 21 augustus van een drieling.
Lifestyle

Vader pasgeboren drieling vraagt ondersteuning: ik wil mijn kinderen in Paramaribo laten opgroeien

Duizenden Surinaamse Nederlanders hebben onvolledige AOW
Lifestyle

‘Groep Surinaamse Nederlanders krijgt geen volledige AOW doordat jaren in Suriname niet meetellen’

Erfenissen van oudere Surinaamse Nederlanders kunnen grote bedragen naar familie in Suriname brengen.
Lifestyle

‘Erfenisgolf uit Nederland kan miljoenen euro’s naar Suriname brengen’

Een hotel in Amsterdam kost niet alleen meer, ook de toeristenbelasting loopt op. Foto: Amsterdam
Lifestyle

‘Surinaamse reizigers kunnen Amsterdam beter overslaan als ze van hun geld houden’

‘Nederlandse motorrijder krijgt veel strengere opleiding dan in veel andere landen’
Lifestyle

Surinaamse wegen en hoge snelheid vormen riskante combinatie voor motorrijders

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws