• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Defensiecrisis bij Natio: Fans eisen de komst van Danilho Doekhi

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 november 2025 05:02
in Sport
Danilho Doekhi berlin natio suriname

Centrale verdediger Danilho Doekhi (27) staat open voor Natio, maar zijn komst hangt af van een lange bureaucratische procedure bij de FIFA.

De roep om versterking voor het Surinaamse nationale elftal wordt luider, zo blijkt uit sociale media posts. Met name de naam van Bundesliga verdediger Danilho Doekhi valt vaak bij fans die hopen op meer defensieve stabiliteit.

De 27 jarige centrale verdediger van 1 FC Union Berlin zou een enorme kwaliteitsinjectie betekenen. Echter, zijn eventuele komst naar Natio hangt af van één cruciale instantie: de FIFA.

Het is afwachten op de FIFA

GFC Nieuws deed onderzoek naar de verdediger, wiens marktwaarde rond de 13 miljoen euro ligt. Doekhi bevestigde vorige maand in gesprek met VoetbalPrimeur dat hij de overstap naar Suriname serieus overweegt.

Over de huidige status van zijn interlandcarrière zei hij: “De aanvraag is al een hele tijd geleden gedaan, maar ik heb nog geen goedkeuring van de FIFA gekregen. Het is afwachten of die er komt en wanneer.”

Dat de aanvraag nu al lang duurt, zorgt voor onzekerheid. Doekhi erkent wel de groeiende aantrekkingskracht van Natio.

Hij volgt het team waar mogelijk en de droom is reëel: “Het is zeker een droom om met Suriname een WK mee te maken, al duurt de aanvraag nu wel erg lang. Ik laat het op me afkomen.”

Hoofdprijs voor de defensie

Doekhi zou met zijn kwaliteiten de hoofdprijs zijn voor de Surinaamse defensie. Hij is een fysiek sterke centrale verdediger die uitblinkt in luchtduels.

Bovendien staat hij bekend als een van de meest scorende verdedigers in de Bundesliga dankzij zijn uitstekende kopkracht.

De fans die om zijn komst vragen, zien in Doekhi de perfecte oplossing om de defensie te stabiliseren in de aanloop naar de beslissende WK playoffs tegen Bolivia en mogelijk Irak.

ShareTweetSend

Meer berichten

voetbal op scholen school
Sport

SVB start officieel met FIFA Football for Schools-programma

587431423 1226309789366308 1152591839775666401 n
Sport

Natio treft Bolivia in WK-playoff, bij winst wacht Irak in Mexico

natio svb voetbal geld wk
Sport

WK deelname Natio levert miljoenen dollars op

natio 4
Sport

Ex-president moedigt spelers en volk aan: We tan kraka Natio baka

voetbal natio suriname svb
Sport

WK-voetbal voor Suriname zou waarschijnlijk leiden tot 10-0 nederlagen, zegt Pinas

stanley menzo natio
Sport

Menzo: We verloren door hun passie en fysieke kracht

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws