• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

“De VHP moet zwaar afgestraft worden bij de komende verkiezingen” – Kritiek na benoeming Reshma Mangre tot onderdirecteur Havenbeheer

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 december 2024 06:00
in Suriname
BvL/ALS-voorzitter Reshma Mangre.

BvL/ALS-voorzitter Reshma Mangre.

De benoeming van assembleelid Reshma Mangre (VHP) tot onderdirecteur Commercial Affairs bij NV Havenbeheer heeft geleid tot een storm van kritiek vanuit diverse hoeken van de samenleving.

In de regeringsraadsvergadering werd de benoeming goedgekeurd, maar bronnen melden dat dit besluit niet unaniem was. Vooral binnen de VHP lijken er verdeeldheden te bestaan over deze beslissing.

Veel reacties in het publieke domein noemen de benoeming een voorbeeld van “vriendjespolitiek” en “machtzucht.”

Kritische burgers stellen dat de benoeming meer lijkt te draaien om eigenbelang dan om het welzijn van Suriname. “Niks is meer in het belang van Suriname maar puur eigen belang. Walgelijk dit soort mensen,” aldus een commentator.

Andere critici richten zich op de cumulatie van functies die Mangre ( foto) bekleedt. Naast haar rol als bondsvoorzitter van de BVL, leerkracht en Assembleelid, komt daar nu een directiefunctie bij.

Dit heeft geleid tot vragen over integriteit en het eerder door de regering aangekondigde beleid om dubbele salarissen te bestrijden. “We zouden toch dubbele salarissen stopzetten? Maar geld is lekker, dus niet dan,” klinkt het verwijtend.

De onvrede richt zich ook op de politieke partij VHP, die volgens velen verantwoordelijk wordt gehouden voor de benoeming.

Sommige stemmen pleiten zelfs voor een boycot bij de aankomende verkiezingen. “Deze partij mag niet in de positie komen om deel te nemen aan de volgende regering!”

Mis dit niet:

Naar Suriname terugverhuisd? Nederlandse Belastingdienst kan nog aangifte van je verwachten

Surinaamse Nederlanders kunnen blijven werken na hun pensioen zonder korting op AOW

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

KLM-kist op Zanderij airport
Lifestyle

Naar Suriname terugverhuisd? Nederlandse Belastingdienst kan nog aangifte van je verwachten

geld euro
Lifestyle

Surinaamse Nederlanders kunnen blijven werken na hun pensioen zonder korting op AOW

Minister Melvin Bouva presenteerde samen met stuurcommissievoorzitter Juan Pawiroredjo de Suriname Diplomatic Week, die van 18 tot en met 24 november plaatsvindt. Foto: CDS
Suriname

Meer dan 50 landen doen mee aan Diplomatic Week in Suriname: gratis toegang voor publiek

stroom energie ebs
Lifestyle

Wat betekent het dreigende stroomtekort in Suriname voor huishoudens?

Bedrijfsleven wil meer rechtszekerheid in nieuwe douanewetgeving.
Suriname

VSB vraagt aandacht voor resterende knelpunten in ontwerp-Algemene Douanewet

Initiatiefnemer Governance, Suriname Prekash Ramsingh.
Nederland

Surinaamse en Nederlandse organisaties bundelen krachten voor opleiding van toezichthouders

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws