• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

De grootheidswaanzin van een wannabe-president in Suriname wordt een lachwekkende vertoning

R. Pinas door R. Pinas
10 December 2024 09:00
in Column, Suriname
lachen vrouwen

Suriname bevindt zich in een gevaarlijke situatie. Er zijn momenteel mensen binnen de politiek die duidelijk lijden aan extreme grootheidswaanzin en die ons land enkel gebruiken voor hun eigen agenda.

Wat dit nog zorgwekkender maakt, is dat veel mensen dit niet doorzien.

Deze figuren, gedreven door een ziekelijke zucht naar roem, het strelen van hun ego, macht en geld, zetten alles op alles om via de media hun doel te bereiken. Het volk zou uiteindelijk de prijs kunnen betalen voor hun theater.

Neem bijvoorbeeld een bluffende dame die zichzelf schaamteloos profileert als de “toekomstige president van Suriname” en zelfs in gesprek met Paul Middelijn beweert miljoenen mensen in het buitenland te hebben die haar ondersteunen.

Hoe belachelijker en lachwekkender kan het worden?

Ze bluft dat ze bevriend is met wereldleiders. Recent liet ze zich zelfs afbeelden in een pamflet met presidenten, alsof ze in hetzelfde rijtje thuishoort.

Ze roept overal dat ze grote bedrijven runt en megaprojecten uitvoert zoals dammen en snelwegen, maar in werkelijkheid beheert ze slechts een eenvoudige pakkettendienst en verkoopt ze plastic roosters die nauwelijks worden gebruikt.

In Europa haalde ze geld op bij lichtgelovigen door erg zielige verhalen te vertellen over een zogenaamd hongerend Surinaams volk. Tot op heden heeft niemand dat geld in Suriname gezien.

Hier leent ze bij verschillende vrienden van mij geld, zonder terug te betalen. Zij vertellen me dat het om grote bedragen gaat.

Haar campagne voert ze ook in het buitenland, waar ze zichzelf verkoopt als een zeer belangrijke figuur in de infrastructuur en legt aan een ieder die het horen wil uit dat ze binnenkort de president van Suriname wordt.

Het is een lachwekkende vertoning, maar gevaarlijk genoeg om naïeve investeerders te misleiden.

Dit soort narcistische arrogante politici die niets meer zijn dan luchtbellen vol grootspraak brengen ons land in diskrediet door hun grootheidswaanzin.

Ze moeten gestopt worden voordat ze ons nog meer schade toebrengen.

Suriname verdient leiders met visie en integriteit, geen charlatans die zich zelf verheerlijken.

ShareTweetSend

Meer berichten

vrouw oma senior eenzaam alleen verdriet tranen depressief bejaard
Lifestyle

In Suriname mag openlijk huilen meer begrip krijgen

BURO RIJBEWIJZEN SUR rijbewijs
Suriname

Eerste rijbewijzen via nieuw online portaal uitgereikt

handboeien arrestatie aangehouden 1
Suriname

Vechtpartij in Bigi Poika eindigt met gewonde en aanhouding

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws