• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Dat vrouwen eerst op karakter van mannen vallen is onzin: ‘it’s all about the looks, money and status’

P. Peterson door P. Peterson
12 januari 2023 05:00 - Geüpdatet op 25 september 2023 15:44
in Lifestyle
koppel relatie liefde stel

GFC LIFESTYLEREDACTIE- “Het is de grootste onzin die tegenwoordig wordt verkondigt door veel voornamelijk onwetende vrouwen en mannen die helaas niet open staan voor de realiteit.”

“Vrouwen letten bij het kiezen van mannelijke liefdespartners in eerste instantie helemaal niet op het karakter.”

‘It’s all about the looks, money and status.’

Dat laat de vrouwenkenner Casanova uit Den Haag weten aan GFC Lifestyle.

Hij voegt eraan toe dat dames, vooral jongelingen, ook sneller gecharmeerd zijn van heren met een zeer hoge populariteitsstatus.

Hij geeft als voorbeeld aan dat er wel miljoenen kerels zijn in Europa en de Verenigde Staten die een vergelijkbaar uiterlijk hebben als Ed Sheeran.

“Maar omdat Sheeran zo populair is vallen haast alle meisjes als een blok voor hem. Neem het maar van mij aan, als hij onbekend was zou hij veel moeite moeten doen om een dame voor zich te winnen”, stelt Casanova.

Hij geeft toe dat op langere termijn bij het aangaan van duurzame relaties, het karakter van de man wel degelijk een belangrijke factor is.

“Maar in het prille begin zijn er heel andere factoren die bepalen of een vrouw iets met je begint.”

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Psychiater
Lifestyle

Naar de psychiater gaan wordt in Suriname nog te vaak gezien als een schande, zegt KIVC

jongeren vrienden jeugd
Lifestyle

Jonge Surinamers doen vaker wat zij zelf willen en niet wat hun ouders opleggen

euro geld
Lifestyle

Wero vervangt iDeal, wat verandert er voor Surinaamse Nederlanders?

BH
Lifestyle

Beperkt aanbod maken bh-kopen voor vrouwen in Suriname een uitdaging

suriname recreatie zanderij 1 spelen zwemmen kinderen vakantie
Lifestyle

Recreatieoorden als Zanderij 1 kunnen toerisme naar hoger niveau tillen

kerst feestdagen
Lifestyle

Kerstsfeer in Suriname voelt warmer en hechter dan in Nederland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws