• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Creatieve ondernemers in Suriname verdienen geld aan staking vuilophalers

Patty door Patty
28 april 2024 10:00
in Suriname
vuilniszak

Illustratiefoto

Te midden van een periode van problemen met vuilophaaldiensten in Suriname hebben enkele individuen met grote voertuigen, zoals pick-ups, een ondernemingskans gezien.

In plaats van te wachten op een oplossing van de overheid, hebben deze slimme ondernemers hun voertuigen ingezet door via sociale media vuilophaaldiensten aan te bieden en zo klanten te werven.

Terwijl de vuilophaaldiensten staken en vuilniszakken zich opstapelen buiten de huizen van inwoners van Paramaribo en omstreken, hebben deze personen een inventieve manier gevonden om een probleem om te zetten in een zakelijke kans.

Door gebruik te maken van hun grote voertuigen bieden ze aan om vuilnis op te halen tegen een redelijke vergoeding.

Volgens analisten in gesprek met GFC Nieuws  is het opvallende niet alleen de praktische oplossing die deze individuen bieden, maar ook hun ondernemersgeest en vermogen om kansen te zien in financieel moeilijke tijden.

Bekijk ook:

DC Bhattoe voert werkbezoek uit aan getroffen wegen in Wanica Centrum

Wereldmeteorologen waarschuwen voor terugkeer van El Niño en mogelijke gevolgen voor Suriname

In plaats van te wachten tot de problemen zijn opgelost door anderen, nemen ze het heft in eigen handen en bieden ze een waardevolle dienst aan de gemeenschap en verdienen ze ook extra geld.

Deze mannen en vrouwen tonen aan dat ondernemerschap niet alleen gaat om het nastreven van winst, maar ook om het vinden van oplossingen voor problemen en het bieden van waarde aan anderen.

Naar verluidt zal er vanaf morgen weer vuil opgehaald worden door de vuilophalers die door de overheid worden betaald.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Commissariaat Wanica Centrum werkt aan verbetering bereikbaarheid ondanks regenval
Suriname

DC Bhattoe voert werkbezoek uit aan getroffen wegen in Wanica Centrum

Meteorologen waarschuwen voor krachtig El Niño-jaar
Suriname

Wereldmeteorologen waarschuwen voor terugkeer van El Niño en mogelijke gevolgen voor Suriname

Ambassadeur Vanessa Li en Chinese functionarissen tijdens de viering van 50 jaar diplomatieke betrekkingen tussen Suriname en China in Beijing.
Suriname

Suriname en China vieren 50 jaar diplomatieke betrekkingen in Beijing

Brug verkeert in zeer zorgwekkende staat
Suriname

Districtscommissaris waarschuwt voor instabiele situatie houten brug Tout Lui Faut

Zaterdagdienstverlening moet drukte bij Burgerzaken verminderen.
Suriname

Burgerzaken voortaan ook op zaterdag open vanaf 6 juni

Onderminister Jadnanansingh moedigt deelnemers aan tot verdere groei.
Suriname

Twaalf deelnemers ontvangen certificaat na drie weken training bij SPWE

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws