• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Consumenten in Paramaribo waarschuwen voor misleiding bij kassa’s supermarkten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 oktober 2024 18:26
in Suriname
boodschappen winkel supermarkt

Consumenten in Paramaribo, Suriname, hebben woensdag bij GFC Nieuws hun zorgen geuit over vermeende misleidende praktijken bij supermarktkassa’s.

Verschillende klanten melden dat prijzen in de schappen niet altijd overeenkomen met wat er bij de kassa wordt berekend, wat leidt tot frustratie en wantrouwen bij het winkelen.

Een inwoner van Paramaribo deelt zijn ervaring: “Ik kwam vandaag in conflict met een kassamedewerker toen ik vier pakken beschuit wilde kopen.

Er stond duidelijk dat vier pakken voor SRD 140 te koop waren, een actietarief, maar bij het afrekenen rekende men drie pakken voor dat bedrag en de vierde pakte SRD 70 extra. Dit is geen fout; het voelt als een trucje van ondernemers.”

Diverse consumenten hebben bij GFC Nieuws hun beklag gedaan over vergelijkbare situaties. Ze waarschuwen consumenten om alert te zijn bij het afrekenen en prijzen te controleren voordat ze hun boodschappen afrekenen.

GFC Nieuws vraagt om meldingen van mogelijke misstanden te blijven doorgeven, zodat er meer aandacht kan komen voor eerlijke en transparante prijsvoering in de Surinaamse supermarkten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Registratiecampagne moet jongeren perspectief bieden buiten gevaarlijke mijnactiviteiten
Suriname

Gratis medische, tandheelkundige en oogzorg voor inwoners van Albina en Moengo

Daklozen in Paramaribo
Suriname

Geld alleen herstelt mensen niet, zegt Sonny Khoeblal over zwerversproblematiek

minister Patrick Brunings van Olie Gas en Milieu
Suriname

Suriname wil grotere en actievere rol in olie- en gassector

De belangrijkste verandering is dat een aanvraag voor een green card vanuit Amerika zelf niet langer de gebruikelijke route is.
Suriname

Surinamers mogen niet in Amerika blijven tijdens aanvraag permanente verblijfsvergunning

Brantimakkaweg 29 1536x1152 zeedijk
Suriname

Zeewater bij Weg naar Zee voorlopig onder controle

Minister André Misiekaba en betrokken instanties nemen de nieuwe straatverlichting op de weg tussen Zanderij en Matta officieel in gebruik.
Suriname

Straatverlichting tussen Zanderij en Matta officieel in gebruik genomen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws