• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Commissariaat Paramaribo-Noordoost gaat voor meer groen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
13 mei 2023 14:29 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:46
in Nieuws
bomen

GFC NIEUWSREDACTIE- Personeelsleden van het commissariaat Paramaribo-Noordoost in Suriname hebben gezamenlijk palmen geplant op het terrein van het bestuurskantoor.

Voorafgaand werd stilgestaan bij de onmisbare rol van moeders, moederfiguren en moeder aarde. Districtscommissaris (dc) Ricardo Bhola stond in zijn boodschap stil bij de rol van moeders.

“Moeders zijn anders, maar altijd even dierbaar. Vaak beseffen we niet eens dat velen als moeders voor ons zijn; een tante, oma, een oudere zus. Laten wij onze moeders en zij die deze rol vervullen, koesteren, waarderen, respecteren en vooral extra verwennen”, sprak de burgervader.

Bhola: “Het is ook belangrijk dat we zorgzaam omgaan met moeder aarde. Niet alleen onze fysieke moeders, maar ook de wereld waarin wij wonen. Er zijn enkele belangrijke middelen hoe wij dat kunnen bewerkstelligen; onder andere door het verminderen van afval, verantwoordelijke consumptie, energiebesparing en het planten van bomen. Bomen zijn essentieel voor onze planeet en dragen bij aan de opname van kooldioxide in de atmosfeer.”

Met het planten van bomen wordt een belangrijke aanzet gegeven voor het vergroten van groen. Ook op andere locaties in het verzorgingsgebied van het commissariaat zullen bomen worden geplant. “Door deze acties te ondernemen, kunnen we allemaal bijdragen aan het behoud van onze planeet voor de toekomstige generaties”, stelde Bhola.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

idb vp rusland rvm
Suriname

IDB presenteert vijfjarenstrategie voor Suriname

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433476
Suriname

President Simons installeert Sociaal Economische Raad

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433465
Suriname

Suriname pleit voor hechtere samenwerking tussen CELAC en Afrika

bouva
Suriname

Bouva: Surinaamse studenten in Cuba staan er niet alleen voor

GranMorgu-FPSO-Staatsolie-and-Total-team-1392x927
Suriname

Marowijne eist aandeel in olieproject GranMorgu

visum visa
Suriname

Problemen met visa voor Surinaamse sporters

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws