• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Charlatan uit Paramaribo misleidt ook vrouwen in Nederland

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 september 2024 22:00
in Gezondheid, Nederland, Suriname
vrouw verbaasd kijkt vol verbazing

Een man uit Paramaribo, Suriname, die al langer bekend staat als charlatan, heeft tijdens zijn vakantie in Nederland twee vrouwen in Amsterdam weten te misleiden met zijn zogenaamde genezingsrituelen.

De nepdokter beweert met voodoo lichamelijke klachten, waaronder pijn, te kunnen verhelpen. Zijn praktijken in Suriname zijn al meerdere keren ter discussie gesteld, maar nu blijkt hij ook in Nederland slachtoffers te maken.

Een van de slachtoffers, een vrouw die al jarenlang rugpijn heeft, slikt dagelijks pijnstillers en heeft van haar artsen te horen gekregen dat een operatie noodzakelijk is. Ondanks de medische adviezen, weigerde ze de ingreep en zocht ze haar heil bij deze zogenaamde wonderdokter.

Het andere slachtoffer kampt met darmproblemen. Beide vrouwen betaalden eerder dit jaar honderden euro’s voor een consult, maar zagen geen enkele verbetering in hun gezondheidstoestand.

GFC Nieuws berichtte eerder al over deze misleider, die in Suriname aanzienlijke bedragen vraagt voor onbewezen rituelen.

Volgens de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) is het verstandig om bij medische klachten altijd een arts te raadplegen. Alleen gekwalificeerde professionals hebben de juiste kennis om gezondheidsproblemen adequaat te behandelen. Het vertrouwen op charlatans, zoals deze man, biedt geen oplossingen en geeft mensen valse hoop.

De oplichter uit Suriname lijkt nu tijdens zijn vakanties ook in Nederland zijn slag te slaan onder goedgelovige mensen.

Foto ter illustratie.

Bekijk ook:

Suriname zoekt balans tussen tradities en internationale mensenrechtennormen

Hakrinbank lanceert zonne-energiefinanciering en AI-opleiding tijdens 90-jarig jubileum

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Mensenrechten vragen om dialoog, onderwijs en maatschappelijke bewustwording.
Suriname

Suriname zoekt balans tussen tradities en internationale mensenrechtennormen

SRD 90 miljoen voor zonnepanelen
Suriname

Hakrinbank lanceert zonne-energiefinanciering en AI-opleiding tijdens 90-jarig jubileum

Voorbereidingen India Day 2026 centraal tijdens bezoek aan Nickerie.
Suriname

India en Suriname zetten in op verdere versterking van culturele banden

De regering van Suriname heeft haar steun uitgesproken aan Guyana na het tragische ongeval met de veerboot MV Barima. Beeld: News Source Guyana
Suriname

President Simons betuigt medeleven na ramp met veerboot MV Barima in Guyana

Districten moeten meer slagkracht en financiële ruimte krijgen.
Suriname

Overheid werkt aan verdere decentralisatie van districtsbestuur

Nieuwe soil test kits moeten duurzame landbouw in Suriname stimuleren
Suriname

LVV ontvangt nieuwe bodemmeetapparatuur ter versterking van landbouwvoorlichting

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws