• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Buurtcentra krijgen sportleiders en materiaal

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 augustus 2021 15:20 - Geüpdatet op 2 augustus 2021 12:20
in Nieuws
sport heel wat ballen en materiaal 65052079

GFC NIEUWSREDACTIE- Tijdens een meeting tussen het ministerie van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS) met name het directoraat Sportzaken en het Platvorm van Buurtorganisaties werd er onder andere stilgestaan bij de aandachtspunten betreffende de diverse buurtcentra in Suriname.

Het gaat om de bezetting van deze centra door sportleiders, de diensttijd van de sportleiders en het tekort aan materiaal bij de centrums.

Aanwezig waren de directeur Gordon Touw Ngie Tjouw, de voorzitter van het platform Wilgo Koster, beleidsadviseur Sandjaikoemar Sardjoe, beleidsmedewerker Arsinio Seedorf en de voorzitter van de Adviesraad.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Ronaldo verdient 1.35 miljoen euro per Instagram bericht

Na de gepresenteerde aandachtspunten gaf de Surinaamse Sportdirecteur aan dat in het kader van decentralisatie van het sportbeleid er sportleiders ter beschikking gesteld zullen worden aan de diverse buurtcentra.

Er zal gewerkt worden aan een gericht Nationale sportbeleid welke gedeeld zal worden met het platform.

Vanuit sportzaken is er dan ook gevraagd dat er een beleidsnota wordt opgesteld waarin de samenwerking tussen het directoraat en het platform wordt opgenomen. Hierna zal er een intentieverklaring getekend worden.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

ndp simons miiekaba en tsang
Suriname

NDP heractiveert Sociaal Maatschappelijk Bureau voor versterking sociale ondersteuning

vervallen producten
Suriname

Restaurant gesloten en vervallen producten winkeliers vernietigd na controles in Albina

amar ramadhin 1
Suriname

Ex-minister Ramadhin beschuldigt Misiekaba van misleiding over PAHO-schuld en bestrijdingsmiddelen

simons en mia motley
Suriname

President Simons feliciteert Mia Mottley met historische verkiezingsoverwinning

suriname ontwikkeling
Suriname

“Betaal de mensen beter of verlies ze”, waarschuwt Curtis Hofwijks

Florence H Wangsabesari – Jamin
Sport

Surinaamse Florence Wangsabesari – Jamin aan de top van promotie en marketing Pencak Silat

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws