• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Buurman aangehouden voor mishandeling kind met tegelstuk

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 april 2025 06:00
in Suriname
gevangenis cel arrest

De politie van Nieuw Amsterdam heeft op woensdag een man met de initialen S.I.R., bijgenaamd “Palm”, aangehouden op verdenking van mishandeling.

De man zou een stuk gebroken tegel hebben gegooid naar een vrouw en vier kinderen, waarbij een kind gewond raakte.

De aangeefster meldde zich op het politiebureau en verklaarde dat zij dagelijks haar drie kinderen en een kind van haar vriendin van school ophaalt.

Op de bewuste dag, tijdens het lopen naar huis, zou buurman Palm plotseling vanuit zijn erf met gebroken tegels hebben gegooid in hun richting.

Eén van de tegels raakte het kind van haar vriendin op het hoofd, wat resulteerde in een snijwond met bloeding, meldt de Surinaamse politie.

De politie stelde direct een onderzoek in en liet een geneeskundige verklaring uitschrijven voor medische behandeling van het gewonde kind. Kort daarna werd de verdachte opgespoord en aangehouden.

Na voorgeleiding bij een Hulpofficier van Justitie, is S.I.R. alias “Palm” in overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

geld euro suriname
Lifestyle

Nieuwe trend: Nederlanders laten familie in Suriname denken dat ze minder geld hebben

geld dollar
Suriname

Berichten over meervoudige inkomsten VHP-DNA-lid zorgen voor discussie

SIG Jaguar
Suriname

Regionale autoriteiten bundelen krachten tegen wildlifecriminaliteit in Suriname

gat in brug parakreek
Suriname

Zwaar transport verboden op Parakreekbrug wegens instortingsgevaar

klm schiphol airport
Lifestyle

Emigratie naar Suriname blijkt voor veel Nederlanders niet definitief

gitaar muziek instrumenten
Suriname

Leerlingen missen geschikte lokalen voor muziek- en beeldende lessen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws