GFC NIEUWSREDACTIE- Het Surinaamse ministerie van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking (BIBIS) attendeert Surinamers en ingezetenen erop dat indien zij reizen en/of zich voor langere tijd bevinden in de Caraïbische-, Centraal- en Noord-Amerikaanse regio dat deze gebieden onderhevig zijn aan het orkaanseizoen.
Het orkaanseizoen loopt doorgaans van juni tot november en de ervaring is dat er gevaarlijke en vernietigende omstandigheden kunnen ontstaan door de zware tropische stormen.
Het ministerie van BIBIS doet een beroep op de gemeenschap rekening te houden met deze weersomstandigheden en de weerberichten en adviezen goed te volgen.
Eveneens, om bij de planning van reizen en vertoeven in genoemde regio’s contactgegevens van Surinaamse ambassades en consulaten bij zich te hebben die van nut kunnen zijn voor eventuele assistentie.
BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Drama: 16 mensen sterven door bliksem op weg naar huwelijksfeest

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.