• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Brunswijk waarschuwt voor verwaarlozing achterland in aanloop naar verkiezingen 2025

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
3 July 2024 05:14
in Suriname
brunswijk abop

Vicepresident (vp) Ronnie Brunswijk heeft het afgelopen weekend een bezoek gebracht aan het binnenland van Suriname.

Hij bezocht de dorpen Godo Holo en Granbori, waar hij als voorzitter van de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) samen met de lokale bewoners Keti Koti heeft gevierd. De aanwezigheid van Brunswijk werd door de mensen zeer gewaardeerd.

Tijdens zijn bezoek voerde de VP gesprekken met zowel het Traditioneel Gezag als de dorpsbewoners. De bewoners vroegen hem onder andere zich in te zetten voor samenbundeling en eenheid.

Brunswijk sprak lovend over de wijze woorden van de bewoners en benadrukte in zijn boodschap ter gelegenheid van Keti Koti het belang van eenheid, gelijkheid en rechtvaardigheid.

Volgens VP Brunswijk moeten de banden tussen alle gemeenschappen in Suriname versterkt worden. Hij riep op om samen te bouwen aan een toekomst waarin iedereen in vrijheid en waardigheid kan leven. De regeringsfunctionaris spoorde de samenleving verder aan om samen te werken aan een land waar respect, liefde en saamhorigheid centraal staan.

Met zijn bezoek aan Godo Holo en Granbori onderstreepte de VP zijn visie om het achterland van Suriname niet te verwaarlozen in de aanloop naar de algemene, geheime en vrije verkiezingen van 2025.

Tegenover de media verklaarde hij dat door het aangepaste kiesstelsel het achterland dreigt te worden verwaarloosd door politieke organisaties die voornamelijk azen op de stem van de kiezers in de dichtstbevolkte delen van het land.

ShareTweetSend

Meer berichten

handboeien arrestatie aangehouden 1
Suriname

Vrouw zwaar mishandeld door dochters en schoonzonen vanwege relatie met jongere man

[Aggregator] Downloaded image for imported item #413155
Suriname

Wereldbank en EZOTI versterken samenwerking voor ondernemerschap en innovatie

Haar meisje
Gezondheid

Haaronderzoek kan stress bij kinderen blootleggen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws