• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Broer timmert zusje in elkaar omdat ze zilveren ketting zou hebben gedragen

P. Peterson door P. Peterson
27 juni 2022 19:00
in Nieuws
child 1439468 1280

GFC NIEUWSREDACTIE- Een 17- jarige jongen uit Paramaribo (Suriname) heeft zijn drie jaar jongere halfzus zondagmorgen met een stok geslagen.

De mishandeling vond thuis plaatst nadat hij beweerde dat zij een zilveren ketting die van hem is zou hebben gedragen, wat door haar wordt ontkent.

Het meisje dat een andere vader heeft liep lichte verwondingen op aan haar arm.

Een nichtje van het slachtoffer die de nacht ook in het huis had doorgebracht heeft het geweldsincident meegemaakt en heeft aan haar moeder verteld dat de 14- jarige vaker in elkaar wordt getimmerd.

De tienerjongen heeft meermaals verteld aan mensen in zijn omgeving dat hij een enorme hekel heeft aan zijn zusje en haar het liefst zo gauw mogelijk voorgoed uit zijn gezichtsveld  ziet verdwijnen.

De tante van het meisje heeft aangeboden om haar in huis te nemen zodat ze haar jeugdjaren in veiligere omstandigheden kan doorbrengen.

Haar moeder weigert echter hieraan mee te werken.

Zij heeft beloofd de meisjesmishandelaar hard aan te pakken. Als hij zijn gedrag niet direct verandert, wordt hij uit huis geplaatst en niet het meisje.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

ABS-cijfers tonen verdere prijsstijgingen in 2026.
Suriname

Stijgende kosten van levensonderhoud blijven politiek heet hangijzer

Loon in Suriname niet meer toereikend.
Suriname

Frustratie onder inwoners groeit nu salaris nauwelijks basisbehoeften dekt

Volgens Pinas klopt het dat Suriname economische risico’s kent, maar betekent dat niet automatisch dat de SRD richting SRD 50 of hoger zal schieten.
Suriname

‘Ramcharan maakt samenleving onnodig bang met waardedaling SRD’

Minister Pokie in gesprek met haar Braziliaanse ambtgenoot
Suriname

Suriname en Brazilië bespreken samenwerking rond sociale bescherming

President Simons stapt in het vliegtuig op weg naar Brazilië en de Dominicaanse Republiek
Suriname

Simons zoekt in Brazilië en Dominicaanse Republiek naar economische kansen

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws