• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Brand legt huis van gezin in de as: Hulp gevraagd voor nieuw onderdak

Shafely King door Shafely King
22 december 2024 06:00
in Suriname
Vishaja Narain huis

Het huis waarin Vishaja Narain met haar gezin van vijf personen, waaronder drie minderjarige kinderen, verbleef, is op 9 november 2024 afgebrand.

Vishaja vertelt in een interview met GFC Nieuws dat ze met haar jongste dochter van vijf jaar in de woonkamer op de bank lag toen ze plotseling rook uit de kamer zag komen.

“Ik rende naar de kamer toe en zag een grote vlam. Ik was helemaal in de war en wist niet wat ik moest doen. Ik bracht water in een teil die in de badkamer gevuld was om het vuur te blussen, maar helaas lukte het me niet, omdat het vuur van boven, dus van het plafond, kwam.”

Ze zei tegen haar jongste dochter om snel naar buiten te gaan, maar die wilde niet en bleef bij haar. Ze bracht haar vervolgens naar haar schoonzus, maar intussen was het vuur al tot de keuken gekomen, waardoor ze niets meer kon redden, behalve een gasbom.

Het gezin heeft alle inboedel verloren, zoals een extra gasbom, bankstel, vriezer, televisie, wasmachine, drie ventilatoren, een ricecooker, gasfornuis, bedden, kleding en kasten.

Voorlopig is het gezin van Vishaja ondergebracht bij haar moeder. Maar ze geeft aan dat ze het erg zwaar hebben om de kinderen elke dag van Livorno naar Santoboma naar school te brengen.

Volgens Vishaja betekent dit een schok voor haar en haar kinderen, want ze hebben geen huis meer.

Tot nu toe hebben ze wel hulp gekregen, maar voornamelijk in de vorm van kleding. Ook heeft een bouwmaterialenwinkel het gezin geholpen met enkele stenen, waarmee ze tot de vloerhoogte konden storten.

Mis dit niet:

VHP Nederland roept regering op tot openheid over onderzoek Saramaccarivier

Sonny Khoeblal: ‘SLM heeft dringend een professionele turnaround nodig’

Vishaja geeft aan dat ze dringend materialen nodig hebben totdat ze weer een onderdak kunnen bouwen, en indien mogelijk ook inboedel.

“Ik zou aan de samenleving willen vragen of ze me kunnen helpen om weer een onderdak te krijgen, ik heb het hard nodig,” aldus de vrouw.

Personen die iets voor het gezin kunnen betekenen, kunnen bellen of appen naar de nummers 8805878/8168935.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

vhp nederland
Nederland

VHP Nederland roept regering op tot openheid over onderzoek Saramaccarivier

surinam airways slm airbus a340 schiphol
Suriname

Sonny Khoeblal: ‘SLM heeft dringend een professionele turnaround nodig’

surinam airways airbus a340 schiphol airport amsterdam
Lifestyle

‘SLM-passagiers hebben beperkte rechten bij vluchtannuleringen’

Suriname moet investeren in preventie om corruptie structureel terug te dringen.
Suriname

Anti-Corruptie Commissie: er wordt nog onvoldoende aandacht besteed aan het voorkomen van corruptie

Local content specialist Anne Rita Wijdh.
Suriname

Surinaamse bedrijven en werknemers moeten zich nu voorbereiden op kansen in offshore oliesector

President Simons
Suriname

President zet tijdelijke stop op nieuwe mijnbouwconcessies

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws