• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Boek over de kracht van invloed overhandigd aan DNA-voorzitter Bee

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 januari 2021 08:07
in Nieuws
cropped 323118373 1305743506669405 2261399756849001843 n

GFC NIEUWSREDACTIE- “Het is hoog tijd om actie te ondernemen en niet te wachten totdat problemen zich voordoen.”

Dit is de zienswijze van de voorzitter van De Nationale Assemblée (DNA) Marinus Bee en apostel Steven Reyme die ook voorzitter is van de politieke partij Alternatief 2020 (A20).
De parlementsvoorzitter heeft dinsdag een boek overhandigd gekregen, dat geschreven is door Reyme, met als titel ‘The power of influence’ ofwel de kracht van invloed. Volgens Reyme beseffen mensen vaak genoeg niet hoe groot de invloed van iemand kan zijn op anderen en of situaties.
Zowel de assembleevoorzitter als de apostel, beiden afkomstig uit de volksbuurt Abrabroki, vinden het belangrijk om de gemeenschap te beïnvloeden in positieve zin. En om deze beïnvloeding tot stand te brengen “moeten wij in staat zijn om alles te tillen boven partijpolitiek,” benadrukken ze.
Tijdens het gesprek is kort ingegaan op wat zich afspeelt binnen de samenleving, zoals onder andere de problemen in relationele sfeer waarbij er dan sprake is van moord en in sommige gevallen ook zelfmoord.
Het komt vaak voor dat vrouwen het slachtoffer zijn. Daarom is het volgens de heer Reyme belangrijk om meer aandacht te schenken aan de mannen.
Voorzitter Bee heeft in apostel Reyme een partner gevonden en er zullen ook andere actoren betrokken worden, dwars door partijpolitiek, om een bijdrage te leveren aan deze maatschappelijke issues.
De assembleevoorzitter is van plan om op kort termijn met volksvertegenwoordigers te praten en met voorstellen te komen voor het maatschappelijk problemen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

polymarket chan santokhi
Suriname

Bewijs ontbreekt voor claim dat Santokhi en echtgenote $730 miljoen bezitten

ICT-trainingen voor medewerkers Financiën en Planning
Suriname

Financiën investeert in professionele ontwikkeling

Caribbean Child Research Conference
Suriname

Suriname haalt top 3 bij Caribbean Child Research Conference

dokter arts ziekenhuis medisch
Gezondheid

Nieuw medicijn geeft hoop aan mensen met een beroerte die laat in het ziekenhuis komen

newmont schenkt boten
Suriname

Newmont Suriname schenkt zes boten aan Kawina-gemeenschappen voor versterking veiligheid en duurzame ontwikkeling

[Aggregator] Downloaded image for imported item #422650
Suriname

Suriname en China tekenen notulen voor versterking drinkwatervoorziening binnenland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws