• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bijna-aanrijding in Paramaribo ontaardt in felle ruzie door onvoorstelbare reactie van vader

Ida Thornhill door Ida Thornhill
2 november 2025 22:00
in Suriname
suriname

In Suriname is het negeren van regels de normaalste zaak geworden. Foto: illustratief.

Een ogenschijnlijk onschuldige burenruzie in het noorden van Paramaribo liep vrijdagavond bijna uit de hand.

Volgens informatie die GFC Nieuws Lifestyle ontving ontstond de spanning nadat een man van middelbare leeftijd verhaal ging halen bij zijn buurman over diens zoon, die hij even daarvoor bijna had aangereden aan de Kristalstraat.

De bestuurder schrok zich naar eigen zeggen rot toen de jongen zonder werkende koplamp én achterlicht plots voor zijn auto opdook.

Toen hij thuis was liep hij direct naar het huis van zijn buur om hem erop te wijzen dat zijn zoon in het donker levensgevaarlijk rijdt.

“Ik had hem bijna doodgereden, hij was gewoon onzichtbaar,” zou de man volgens zijn echtgenote, die getuige was, hebben gezegd.

In plaats van bezorgdheid of excuses, kreeg de klager een opmerking te horen die hem compleet van zijn stuk bracht.

De vader van de jongen zou namelijk hebben gezegd dat zijn zoon best zonder licht mag rijden, “want mensen die met de auto rijden kunnen goed zien, ze zullen hem heus wel opmerken.”

Volgens de getuige kookte de man van woede toen hij dat hoorde. “Hij kwam klagen om ongelukken te voorkomen, en dan krijg je zo’n antwoord,” vertelt de vrouw die alles heeft meegemaakt.

De twee mannen raakten in een felle woordenwisseling verwikkeld, waarbij de toon snel hoger opliep.

De getuige spreekt van een “ongelooflijke” situatie en zegt dat dit een duidelijk voorbeeld is van hoe laks sommige weggebruikers omgaan met verkeersveiligheid.

“Als ouders zulke dingen zeggen, wat leren hun kinderen dan?” merkt ze op.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

staatsolie bril leerling mulo
Suriname

Staatsolie en Optiek Ninon verbinden zorg en onderwijs in Coronie

sonny khoeblal
Suriname

Artiest en denker pleit voor cultuur als deviezenmotor van Suriname

korps politie suriname kps viribux audax agent
Suriname

Politie onderschept bijna 28 kilo cocaïne bij controlepost Stolkertsijver

surinaams paspoort
Lifestyle

Surinamers kunnen visumvrij reizen naar een van de rijkste landen ter wereld

kunst wi sranan
Suriname

Surinaamse kunst schittert in Europa en de diaspora

gat powisstraat
Suriname

Tijdelijke reparatie Powisiestraat houdt geen stand na regenval

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws