• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bhikharie noemt 400% loonsverhoging ongelooflijk, onvoorstelbaar en asociaal

Shafely King door Shafely King
8 October 2024 21:33 - Geüpdatet op 9 October 2024 14:33
in Suriname
Bhikharie

Tijdens een recente openbare vergadering uitte assembleelid Stephen Tsang (NDP) scherpe kritiek op de 400 procent loonsverhoging voor de politieke top, terwijl ambtenaren slechts een verhoging van 25 procent ontvangen.

Hij bestempelde deze verhoging als “crimineel en hebzuchtig” en stelde dat de regering deze niet had verdiend. Samen met de NDP-fractie riep hij op tot een onmiddellijke intrekking van de wetswijzigingen.

PVP-voorzitter Roy Bhikharie deelt deze kritiek volledig. Bhikharie noemt het beleid van de regering “crimineel, hebzuchtig en asociaal”.

Volgens hem zou de 400 procent verhoging betrekking hebben op het totale aantal verhogingen in de afgelopen vier jaar. “Hoe durven ze?”, vraagt hij zich af.

Bhikharie is van mening dat men “een antisociale persoonlijkheid moet hebben om niet in te zien hoezeer de armer wordende bevolking hieronder lijdt.” Volgens hem karakteriseert dit de huidige regering, die volgens hem altijd handelt in eigen voordeel en daarom op sociale media wordt bestempeld als “zakkenvullers.”

Hij stelt verder: “Je zou denken dat ze ten minste vóór de verkiezingen een keer zouden doen alsof ze meeleven met de steeds armer wordende moeders, kinderen, studenten en seniore burgers. Maar hun zelfliefde en zelfzucht verdringen alles en blijven onbevrededigbaar.”

Bhikharie merkt ook op dat deze houding de zorg voor anderen in de weg staat. “Het is zelfs zo ernstig dat ze de euvele moed hebben om deze attitude te verdedigen. Een land kan alleen vooruitkomen met leiders die eerst aan het volk denken.”

Tot slot benadrukt Bhikharie dat dit gebrek aan prioriteit voor het algemene belang bijzonder schrijnend is in een tijd waarin de gezondheidszorg en het onderwijs achteruitgaan en Suriname bij elke regenbui overstroomt.

Hij noemt dit beleid “ongelooflijk, onvoorstelbaar en misdadig, maar helaas de realiteit.”

ShareTweetSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #413016
Suriname

Wereldbank bevestigt steun aan Suriname in cruciale transitieperiode

voorverpakte voeding
Gezondheid

Streng verbod op verkoop voorverpakte voedingswaren

santokhi chan djawalapersad
Suriname

Suriname neemt afscheid van eerste vrouwelijke DNA-voorzitter Marijke Indra Djwalapersad

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws