• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Bezwaren tegen geldinzamelingsactie van eerder veroordeelde Surinaamse artiest in Nederland

Patty door Patty
5 juni 2024 20:00
in Suriname
GoFundMe-campagnepagina

Een veroordeelde Surinaamse gospelartiest die eerder in de gevangenis zat voor het misbruik van een minderjarig meisje, is in Nederland beroofd van zijn tas.

Om zijn verliezen te dekken, heeft hij een GoFundMe- campagne gestart met als doel 2000 euro op te halen. De actie, die al 205 euro heeft opgeleverd, stuit echter op veel kritiek vanwege zijn verleden.

De artiest verloor zijn tas in een trein, waarbij de dief er met zijn persoonlijke bezittingen en geld vandoor ging, en een lege tas achterliet.

Ondanks zijn strafblad hoopt hij dat zijn volgers en de bredere gemeenschap hem zullen steunen om zijn optredens en verblijf in Nederland te bekostigen.

De voortgang van de GoFundMe-campagne wordt nauwlettend gevolgd door zowel zijn aanhangers als critici. De vraag of hij financiële steun verdient, gezien zijn verleden, zorgt voor verdeelde meningen binnen de gemeenschap.

OP de mobiele telefoon van de redactie van GFC Nieuws laten diverse critici weten dat ze van mening zijn dat hij geen hulp van de samenleving verdient.

Hij krijgt echter ook bijval. “De man heeft zijn leven gebeterd en heeft het recht, net als elke ander, op een normaal bestaan. Ik zal hem zeker ondersteunen”, schrijft een vrouw uit Rotterdam.

Mis dit niet:

Suriname wil vijf internationale normen actualiseren voor bedrijfsleven

Nieuwe belastingwetten kunnen gevolgen hebben voor ondernemingen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Nieuwe standaarden richten zich op kwaliteit, milieu en voedselveiligheid.
Suriname

Suriname wil vijf internationale normen actualiseren voor bedrijfsleven

Ondernemers uitgenodigd om ontwerp-belastingwetten kritisch te beoordelen.
Suriname

Nieuwe belastingwetten kunnen gevolgen hebben voor ondernemingen

KLM-kist op Zanderij airport
Lifestyle

Naar Suriname terugverhuisd? Nederlandse Belastingdienst kan nog aangifte van je verwachten

Minister Melvin Bouva en beleidsadviseur Manodj Hindori vertegenwoordigden Suriname. Foto: CDS
Suriname

Suriname wil buitenlandse investeerders sneller helpen en sluit zich aan bij nieuw regionaal netwerk

geld euro
Lifestyle

Surinaamse Nederlanders kunnen blijven werken na hun pensioen zonder korting op AOW

Minister Melvin Bouva presenteerde samen met stuurcommissievoorzitter Juan Pawiroredjo de Suriname Diplomatic Week, die van 18 tot en met 24 november plaatsvindt. Foto: CDS
Suriname

Meer dan 50 landen doen mee aan Diplomatic Week in Suriname: gratis toegang voor publiek

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws