• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bewoners Anamoestraat woedend op minister OW: Schandalige situatie duurt al maanden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 februari 2025 21:00
in Suriname
anamoestraat gat in weg straat paramaribo suriname onderwater

Bewoners van de Anamoestraat in het noorden van Paramaribo zijn woedend op minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW).

Ze hebben aan GFC Nieuws laten weten dat een deel van hun straat al maandenlang te kampen heeft met een ernstige verstopping en extreem diepe kuilen.

Ondanks herhaalde klachten blijft de situatie onveranderd.

“Weet u hoeveel voertuigen hier al schade hebben opgelopen? Het deel van de weg staat constant onder water, ook al heeft het niet eens geregend.

Dit is gewoon triest en schandalig,” klaagt een verontwaardigde verpleegkundige die bij een kennis in de straat op bezoek ging, wiens auto beschadigd raakte door de kuilen.

“Ik heb de vorige keer op de VHP gestemd, maar ik zweer u, dat doe ik nooit meer.”

Ook een andere buurtbewoner spreekt zijn frustratie uit: “Dat de regering niet eens in staat is om een simpele verstopping op te lossen en de gaten te dichten zegt eigenlijk al genoeg.

Ik heb de hoop echt al opgegeven. Minister, u wordt hartelijk bedankt. Goede job hoor,” zegt hij met hoorbare sarcasme.

De bewoners eisen onmiddellijke actie van OW.

“Hoeveel langer moeten wij nog wachten? Moeten er nog meer personen schade lijden?” vragen ze zich af. Tot nu toe blijft het stil vanuit het ministerie, terwijl de problemen zich blijven opstapelen.

ShareTweetSend

Meer berichten

ebu jones
Suriname

Parlement wil helderheid over rendement over ambassadekosten en diplomatenbeleid

onafhankelijkheid srefidensi
Suriname

Readytex Art Gallery viert 50 jaar Srefidensi tijdens MuseumN8

dc miranda bathoe en muller
Suriname

Nieuwe districtscommissarissen Bhattoe en Muller aan het roer in Wanica

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws