• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

BEP behandelt mensen niet slecht

GFC Nieuws Ingezonden door GFC Nieuws Ingezonden
30 januari 2024 19:35
in Opinie
ronnie asabina bep

INGEZONDEN – Met de verkiezingen in aantocht zien we dat politici er jammer genoeg weer voor kiezen om met modder te gooien naar anderen om zo in de gunst te komen van de kiezer.

Om hun doel te bereiken wordt er niet geschroomd zich van leugens en verdraaiing van feiten te bedienen.
Zo zien we dat recentelijk DNA lid Kishan Ramsukul (VHP) onze voorzitter Ronny Asabina valselijk heeft proberen te beschuldigen van het vermeend zijn voertuig bij het ministerie van OW.

Gelukkig, na protest van voorzitter Asabina, heeft de regering toegegeven dat deze zaak niet op waarheid berust. Foei toch lid Ramsukul!

Ook Diana Poki (NPS) wordt opgeroepen het pad van leugen en bedrog te verlaten omdat de BEP haar niet slecht heeft behandeld zoals zij de wereld heeft doen willen geloven.

Integendeel heeft zij met het overlopen en dus het verraden van de BEP in 2012 door met de zuur verdiende zetel over te lopen de partij heel veel schade toegebracht. Ondanks dit gegeven heeft de BEP recentelijk gesprekken met haar gevoerd omdat mensen fouten kunnen maken.

De martelaar willen uithangen door de feiten te verdraaien staat in schril contrast met de vorming die zij heeft genoten bij de BEP. Dit verwerpelijk gedrag draagt ook bij dat kiezers steeds meer vertrouwen verliezen in de oprechtheid van politici.

De Nieuwe BEP heeft zich voorgenomen om niet meer lijdelijk toe te zien dat personen of organisaties de integriteit van de organisatie of haar leden aantasten zonder afdoende daarop t reageren.

De BEP roept daarom iedereen op gezonde discussies en debatten te voeren over issues en thema’s, die bijdragen aan de materiële en immateriële verrijking van land en volk. Het volk heeft geen enkel voordeel aan rioolpolitiek en puberaal gedrag.

BEP Media Team

ShareTweetSendSend

Meer berichten

toerismedelegatie
Opinie

De zoveelste snoepreis, maar nu onder een nieuwe vlag

koppel relatie overspel suriname vreemdgaan
Column

Trouwe relaties in Suriname zijn niet meer vanzelfsprekend

airplane 3243995 1280
Opinie

NDP-NPS sociale-democratie vliegtuig stort neer maar luxe reizen moeten doorgaan

law 6808677 1280
Opinie

Wanneer recht weer mens moet worden

armoede kind geld eten honger
Opinie

Geduld gevraagd, maar de samenleving raakt uitgeput

surinaams parlement dna
Opinie

Afwezigheid in De Nationale Assemblee: Wie dient het volk werkelijk?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws