• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

BEP behandelt mensen niet slecht

GFC Nieuws Ingezonden door GFC Nieuws Ingezonden
30 januari 2024 19:35
in Opinie
ronnie asabina bep

INGEZONDEN – Met de verkiezingen in aantocht zien we dat politici er jammer genoeg weer voor kiezen om met modder te gooien naar anderen om zo in de gunst te komen van de kiezer.

Om hun doel te bereiken wordt er niet geschroomd zich van leugens en verdraaiing van feiten te bedienen.
Zo zien we dat recentelijk DNA lid Kishan Ramsukul (VHP) onze voorzitter Ronny Asabina valselijk heeft proberen te beschuldigen van het vermeend zijn voertuig bij het ministerie van OW.

Gelukkig, na protest van voorzitter Asabina, heeft de regering toegegeven dat deze zaak niet op waarheid berust. Foei toch lid Ramsukul!

Ook Diana Poki (NPS) wordt opgeroepen het pad van leugen en bedrog te verlaten omdat de BEP haar niet slecht heeft behandeld zoals zij de wereld heeft doen willen geloven.

Integendeel heeft zij met het overlopen en dus het verraden van de BEP in 2012 door met de zuur verdiende zetel over te lopen de partij heel veel schade toegebracht. Ondanks dit gegeven heeft de BEP recentelijk gesprekken met haar gevoerd omdat mensen fouten kunnen maken.

De martelaar willen uithangen door de feiten te verdraaien staat in schril contrast met de vorming die zij heeft genoten bij de BEP. Dit verwerpelijk gedrag draagt ook bij dat kiezers steeds meer vertrouwen verliezen in de oprechtheid van politici.

De Nieuwe BEP heeft zich voorgenomen om niet meer lijdelijk toe te zien dat personen of organisaties de integriteit van de organisatie of haar leden aantasten zonder afdoende daarop t reageren.

De BEP roept daarom iedereen op gezonde discussies en debatten te voeren over issues en thema’s, die bijdragen aan de materiële en immateriële verrijking van land en volk. Het volk heeft geen enkel voordeel aan rioolpolitiek en puberaal gedrag.

Mis dit niet:

Suriname wordt niet alleen slecht bestuurd, maar ook in stand gehouden door degenen die beter weten

Waarom Gajadien een betere keuze is als VHP-voorzitter

BEP Media Team

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

stienstra romeo da91
Opinie

Suriname wordt niet alleen slecht bestuurd, maar ook in stand gehouden door degenen die beter weten

Gajadien heeft stevig fundament opgebouwd.
Opinie

Waarom Gajadien een betere keuze is als VHP-voorzitter

man vrouw relatie koppel liefde
Column

Liefdesverdriet bij Surinaamse jongens vraagt om meer aandacht van ouders

euro geld valuta
Column

‘Surinaamse moeder krap bij kas terwijl Nederlandse dochter in luxe leeft’

armand achaibersing
Opinie

Achaibersing mengt zich in strijd om VHP-leiderschap: kan financiële expertise de partij opnieuw verbinden?

bouterse
Opinie

Is er nog een NDP na Bouterse?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws