• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

BEP bedankt achterban binnenland tijdens ‘Gi tangi tour’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 maart 2021 17:23
in Nieuws
bep binnenland

GFC NIEUWSREDACTIE- Om de BEP-achterban in het binnenland te bedanken voor het behalen van 2 gouden zetels in DNA, heeft het hoofdbestuur de ‘Gi tangi tour’ geprogrammeerd.

Begonnen is met regio 1 in het Boven-Surinamegebied. Sinds eind november 2020 zijn bezocht de dorpen bij Atjoni Pasi, Pokigron, Gengeston en Panboko. De coördinatie was in handen van ondervoorzitter Andy Aboikoni en het traditioneel gezag van Pokigron olv kapitein Joeri Godlieb.

De kernvoorzitters Margo Amiemba van Gengeston en Vera Lienga van Panboko toonden zich verheugd dat de partij hen niet was vergeten na de gehouden verkiezingen zoals gebruikelijk is.

Hetzelfde geldt voor de BEP Gi tangi tour begin maart 2021 naar Abenaston, Amakakondre, Kayapati, Adawai, Jawjaw, Tjali Kondre, Gunsi en Nieuw Aurora.

De delegatie bestond onder meer uit DNA-kandidaat Leni Josafat, hoofdbestuurslid Justine Eduards en assembleelid Remy Kanape.

Het Traditioneel Gezag en de kernen gaven aan dat de BEP de eerste partij was om hen te komen bedanken voor hun inzet de partij zetels te doen behalen. Er zijn nog 2 regio’s in het Boven-Surinamegebied die bezocht moeten worden, terwijl ook Boven-Marowijne, Beneden-Marowijne, Boven-Saramacca en Coppename op de lijst staan dit jaar te worden bezocht in de Gi Tangi Tour.

In de districten Nickerie, Coronie, Saramacca en Commewijne, had de BEP bij de verkiezingen van mei 2020 geen kandidaten gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

swm
Suriname

Bewoners Paramaribo- Noord zeggen niets te hebben aan excuses SWM

schiphol vliegtuig boeing
Lifestyle

Pensionado’s kiezen donkere maanden in Nederland voor verblijf in Suriname

startsein bouw ict centrum
Suriname

Startsein bouw ICT-centrum in Brownsweg voor digitale ontwikkeling binnenland

vaccineer
Suriname

Suriname onderzoekt inzet vaccin tegen chikungunya

supermarkt winkelen boodschappen
Suriname

EZOTI gaat strenger toezien op prijzen van basisgoederen

jongeren para
Suriname

Jongerenorganisatie vraagt aandacht voor kansen voor jongeren in Para

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws