• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Belgische heer vol lof over Suriname: ‘Zelden zulke aardige mensen tegengekomen’

P. Peterson door P. Peterson
9 juli 2023 12:00
in Lifestyle
brussels airlines airbus

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een Belgische heer van in de vijftig vertelt erg onder de indruk te zijn van Suriname nadat hij er recentelijk om persoonlijke redenen was. ‘Ik ben zelden zulke aardige mensen tegengekomen,’ zei de Vlaming.

“De gastvrijheid, behulpzaamheid en vriendelijkheid merkte ik kort na aankomst. Mijn ontmoetingen waren sinds het begin zeer aangenaam,” benadrukte de man.

Zijn lofverhaal en bewondering over het Zuid-Amerikaanse land deelde hij op de Facebookpagina van GFC Lifestyle.

De Belg, die aangaf vrijgezel te zijn met weinig vrienden, zegt dat deze eigenschappen een diepe indruk op hem hebben achtergelaten.

“Met name de interacties met de lokale bevolking waren plezant. Iedereen was bereid een praatje te maken, ondanks sommigen het op financieel gebied overduidelijk niet makkelijk hadden.”

Naar zijn zeggen werd hij ook uitgenodigd om deel te nemen aan culturele evenementen. “Ik kreeg de kans om de rijke cultuur van Suriname van dichtbij te ervaren,” zei de vijftiger.

Voorts vertelde hij onder de indruk te zijn van de natuurlijke schoonheid in het binnenland, en de in zijn woorden fascinerende geschiedenis.

Ook het feit dat er Nederlands gesproken wordt ziet de reiziger als een groot pluspunt.

ShareTweetSend

Meer berichten

suriname avond nacht paramaribo zonsondergang
Lifestyle

Kan je in Suriname leven met een Nederlands pensioen van €1000 per maand?

Vrouw dame verdriet huilen tranen verbazing
Lifestyle

Jonge vrouw koppelt vriendinnen aan rijke mannen en brengt hun relaties in gevaar

vrouw dame telefoon
Lifestyle

Surinaamse mannen moeten stoppen met vreemde vrouwen te complimenteren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws