• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Belastingwetten aangenomen door parlement

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 January 2021 20:36
in Nieuws
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- De Nationale Assemblee (DNA) heeft vanavond, 15 januari, drie belastingwetten te weten de ontwerpwet houdende nadere wijziging van de wet Loonbelasting, Inkomstenbelasting en Omzetbelasting goedgekeurd.
Hoewel deze wetten samen zijn behandeld, zijn ze apart in stemming gebracht. De wet Loonbelasting en Inkomstenbelasting zijn met algemene 31 stemmen vóór en 10 tegen aangenomen.
De Wet Omzetbelasting is ook in stemming gebracht en aangenomen met 29 stemmen voor en 10 tegen. De BEP-fractie heeft zich bij de stemming voor deze ontwerpwet onthouden van stemming.
Voorzitter Marinus Bee heeft de samenleving gefeliciteerd met deze mijlpaal. “Door hard te werken, door diepgang en discussie in te bouwen zijn niet alleen moties aangenomen, maar ook drie wetten goedgekeurd om het transparante en prudent beleid voort te zetten,” zegt de assembleevoorzitter.
De voorzitter van de Commissie van Rapporteurs, Asiskumar Gajadien, heeft gezegd, dat de regering niet zo graag verhogingen wil doorvoeren, maar in elf maanden wat geld wil ophalen om aan enkele verplichtingen te kunnen voldoen.
De NDP-fractie heeft tegen de wetten gestemd.

ShareTweetSend

Meer berichten

registratie ambtenaren biza psr
Suriname

In januari mogelijk nieuwe ambtenarenregistratieronde per ministerie binnen PSR-programma

GranMorgu-FPSO-Staatsolie-and-Total-team-1392x927
Suriname

NDP-fractieleider Parmessar waarschuwt: geen illusies over rijkdom in 2028

vrouw dumpt goederen
Suriname

Politie Houttuin op zoek naar man en vrouw die goederen hebben gedumpt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws