• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bejaarde man (89) zonder wandelstok achtergelaten na woede-uitbarsting dochter

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 februari 2025 02:00
in Lifestyle, Suriname
krukken gehandicapt handicap

Een hoogbejaarde man van 89 jaar die slecht ter been is, is op pijnlijke wijze slachtoffer geworden van een familieruzie.

Zijn eigen dochter wordt ervan beschuldigd zijn wandelstok uit woede kapot te hebben geslagen op een stenen muur en deze vervolgens achter te hebben gehouden om hem te pesten.

Volgens informatie die GFC Nieuws Lifestyle heeft ontvangen, woont de man bij zijn dochter in Paramaribo. De spanningen tussen beiden zouden al langer spelen.

De oudere heer zou volgens zijn dochter niet altijd even netjes omgaan met het huishouden en weigeren om na het eten alles op te ruimen.

Dit zou haar frustraties hebben doen oplopen met als triest dieptepunt de vernieling van zijn wandelstok.

Een kleinkind van de man dat het slachtoffer nu probeert te helpen, vertelt dat de grijsaard aan dementie lijdt en zijn dochter daar weinig begrip voor heeft. Hierdoor zouden de conflicten in huis steeds vaker voorkomen.

Gelukkig is er inmiddels een helpende hand uit de gemeenschap. Een gulle gever heeft geld beschikbaar gesteld voor de aanschaf van een nieuwe wandelstok, zodat de man zich weer zelfstandig kan verplaatsen.

Bovendien is het staal van de gebogen stok voor een deel weer rechtgetrokken.

Ondertussen blijft de situatie zorgwekkend. Familieleden maken zich zorgen over het welzijn van de man en hopen dat er snel een oplossing komt om hem een veiligere en rustigere leefomgeving te bieden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Defensieminister Ramsaran en bestuur VRM zetten zich in voor duurzaam samenwerkingsverband2
Suriname

Defensieminister Ramsaran en bestuur VRM zetten zich in voor duurzaam samenwerkingsverband

ashanti koning
Suriname

Controverse over ontvangst Afrikaanse koningen in Suriname

politie uniform
Suriname

Hevige online discussie over nieuw Surinaams politie-uniform

Plantjes
Suriname

Meer groenteplantjes voor leerlingen Welgedacht C om agrarische vaardigheden te vergroten

senioren bejaarden
Suriname

VP Rusland brengt warme Srefidensi-groet aan bewoners Huize Ashiana

vrouwe justitia openbaar ministerie OM
Suriname

Surinaamse samenleving kijkt gespannen toe bij SLM-zaak

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws