• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Behalve militair ook politierekruut slachtoffer van dodelijke aanrijding

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
13 november 2024 17:13
in Suriname
Illustratiefoto

Illustratiefoto

De politie van het bureau Houttuin werd opgeroepen voor een verkeersongeval op de Martin Luther Kingweg, waarbij drie bromfietsen betrokken waren.

Bij aankomst troffen de agenten de voertuigen midden op het fietspad aan. Een van de bromfietsen lag op een afstand van 9,5 meter van de andere twee. Naast de zwaar beschadigde bromfiets lag J.E., die geen tekenen van leven vertoonde. Een arts stelde ter plaatse zijn overlijden vast.

De tweede bromfietser, R.O. (25), een politie rekruut verbonden aan het bureau Domburg, werd ernstig gewond aangetroffen.

Hij had net zijn nachtdienst voltooid en was op weg naar huis. R.O. was niet aanspreekbaar en kreunde van de pijn.

De derde bestuurder, de 33-jarige militair M.L., klaagde over verwondingen aan zijn handen en benen en bevond zich met zijn bromfiets op 9,5 meter afstand van de plaats van de botsing. Hij verklaarde dat hij samen met J.E. op weg was om te gaan vissen.

Uit het voorlopig politieonderzoek blijkt dat de bromfietsers M.L. en J.E. vanuit Latour richting Paranam reden, waarbij J.E. voorop reed.

Ter hoogte van de inrit van Surmac week J.E. vermoedelijk uit naar rechts om een verzakking in de weg te ontwijken, wat resulteerde in een frontale botsing met R.O., die vanuit de tegengestelde richting kwam.

M.L. kon niet op tijd remmen en botste eveneens tegen de andere voertuigen, waarna hij en zijn bromfiets op een afstand van 9,5 meter tot stilstand kwamen.

R.O. werd met spoed per ambulance naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo gebracht, maar overleed later aan zijn verwondingen.

M.L. zocht zelf medische hulp in het ziekenhuis. Geen van de betrokken bromfietsers had alcohol genuttigd.

De Militaire Politie heeft het verdere onderzoek overgenomen, gezien de betrokkenheid van twee militairen bij het incident.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

De Nationale Assemblée heeft de wijziging van de Comptabiliteitswet 2024 unaniem aangenomen.
Suriname

Uitstel Comptabiliteitswet roept vragen op bij bedrijfsleven

Surinaamse studenten krijgen door AI meer alternatieven naast Nederland. Illustratiefoto
Lifestyle

Nederland blijft belangrijk voor Surinaamse studenten maar AI verandert het speelveld

Wateroverlast in Paramaribo
Suriname

Water op straat kost Surinaamse bedrijven omzet en kansen

Auto belandt in trens na botsing met vrachtwagen.
Suriname

Vermoedelijke black-out veroorzaakt aanrijding aan Helena Christinaweg

Neef opgenomen in ziekenhuis
Suriname

Meisje (16) aangehouden na steekincident met neef in Santo Dorp

Daders vervangen slot en stelen kwik van politieterrein
Suriname

Inbraak in container bij politiebureau Geyersvlijt: elf cilinders met kwik verdwenen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws