• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bee steunt Single Mother Project Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 December 2021 00:00
in Nieuws
269372455 137994285289023 6822879010117371364 n

GFC NIEUWSREDACTIE- Het project gratis maandverband van de Stichting Single Mother Project Suriname (SSMPS) is op 23 december afgesloten.

De voorzitter van De Nationale Assemblee, Marinus Bee, heeft in dit kader de aanwezigen toegesproken en een tal van waardebonnen en dozen maandverband gedoneerd.

Deze stichting verstrekt vanaf mei gratis maandverband aan vrouwen die niet in de positie zitten het product zelf aan te schaffen.

Judith Faerber, voorzitter van SSMPS, geeft aan dat de prijs van maandverband wel drie keer duurder is dan voorheen. Omdat de parlementsvoorzitter zich in de positie bevind wetgeving te maken heeft de stichting gemeend hem uit te nodigen.

Een van de mogelijkheden die bekeken moet worden om vrouwen te ondersteunen is om middels wetgeving maandverband en tampons invoerrechten vrij te importeren waardoor de producten goedkoper aangeschaft kunnen worden, zegt mevrouw Faerber.

Voorzitter Bee is ingenomen met het werk dat SSMPS verricht. Hij memoreert het feit dat Faerber al zeven maanden timmert aan de weg en kantoren plat loopt voor donaties om vrouwen gratis maandverband te bieden. Hij geeft toe dat de prijzen van maandverband heel erg hoog zijn.

“De overheid moet ervoor zorg dragen dat het betaalbaar wordt en zij die het niet kunnen betalen ergens kunnen aankloppen. Dit heeft serieus onze aandacht”, stelt voorzitter Bee.

Hij wilt in 2022 samen met de stichting de juiste wegen behandelen zodat de vrouwen zich niet in de steek gelaten voelen.

ShareTweetSend

Meer berichten

landbouw
Suriname

Groothandelprijzen zetten landbouwers Saramacca onder druk

geld dollar economie
Suriname

Onderzoek naar openstaande schulden districtscommissariaat Saramacca

Toyota Vitz
Suriname

Toyota Vitz populair onder criminelen: voertuigen gestolen en gestript

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws