• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Autobestuurder die inreed op politieman tijdens operatie H.O.O.P achter slot en grendel geplaatst

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 oktober 2021 11:24
in Nieuws
gevang cel

GFC NIEUWSREDACTIE- De stootgroep van het Korps Politie Suriname die op 13 oktober belast was met werkzaamheden tijdens de operatie Handhaving Openbare Orde Paramaribo (H.O.O.P), heeft de 48-jarige verdachte Stanley S. aangehouden.

Uit het politioneel onderzoek kwam naar voren dat de wetsdienaren bezig waren met een algehele wegcontrole aan de Wilhelminastraat ter hoogte van de Atlasstraat.

Bij die gelegenheid negeerde de autobestuurder Stanley het stopteken van de politieman en reed met een verhoogde snelheid in op de wetsdienaar.

Bedoelde politieman wist zichzelf tijdig in veiligheid te brengen door naar de zijkant van de weg te springen.

Politievrouw die ex- vriendin en haar nieuwe minnaar neerschoot handelde uit jaloezie

De andere politieambtenaren zette direct een achtervolging in, maar de verdachte gaf geen gehoor aan de bevelen van de politie om het voertuig tot stoppen te brengen.

Het lukte de wetsdienaren om Stanley ter hoogte van een pompstation aan de Wilhelminastraat staande te houden.

Ook toen negeerde hij de bevelen van de politie om uit het voertuig te stappen en verzette zich hevig. Het lukte de wetsdienaren de verdachte uiteindelijk in de boeien te slaan.

Bij een veiligheidsfouillering werd er een vuistvuurwapen met 1 scherpe patroon aangetroffen. In een tas die hij bij zich droeg, werden geldbedragen in US-dollar en SRD gevonden.

Zowel het vuistvuurwapen als de geldbedragen zijn in beslag genomen. Hierna is de verdachte overgedragen aan de politie van het bureau Geyersvlijt.

Hij is hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Hikmat Mahawat Khan2
Suriname

Ruim een half miljard USD uit de lening van Bank of America is verdampt, foute deal afgesloten door Simons; peh a moni deh? 

Ied ul Adha offerfeest islam moslim
Suriname

Woensdag 27 mei gelijkgesteld met zondag vanwege Offerfeest

ophalen trens goot kanaal
Suriname

Werkzaamheden aan sluizen moeten wateroverlast in Commewijne beperken

BioGov Programma
Suriname

Suriname zet stap in versterking biodiversiteitsbeheer met BioGov

wateroverlast overstroming
Suriname

Ondernemer Karel Bouterse neemt initiatief om wateroverlast in Pikin Saron aan te pakken

[Aggregator] Downloaded image for imported item #437933
Suriname

Belangrijke Caricom-bijeenkomsten deze week in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws