• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Atompai dankt kiezers na voorkeurstemmen: Met trots en nederigheid aanvaard ik deze taak

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
26 May 2025 11:09
in Suriname
atompai nps

Mielando Atompai, kandidaat van de Nationale Partij Suriname (NPS), heeft zich na zijn verkiezing met voorkeurstemmen dankbaar en vastberaden uitgesproken.

Zijn partij verdubbelde het aantal zetels in De Nationale Assemblée van drie naar zes.

Atompai benadrukt dat hij zijn functie met nederigheid aanvaardt en zich zal inzetten voor álle Surinamers – ongeacht ras, kleur, afkomst of overtuiging.

“De verkiezingen zijn achter de rug. Mijn partij is gegroeid van 3 naar 6 zetels, en ik ben met trots én nederigheid verkozen als lid van het parlement. Ik wil uit de grond van mijn hart iedereen bedanken die op welke wijze dan ook een bijdrage heeft geleverd aan deze overwinning — van de kiezers tot de vrijwilligers, van de dorpen tot de stad,” aldus Atompai.

Atompai blikte vooruit op de komende jaren en bevestigde dat de NPS koers houdt richting haar lange termijnvisie: Vision 2030.

“Ik neem deze verantwoordelijkheid aan met diepe dankbaarheid en bescheidenheid. Onze koers is helder: Vision 2030. Samen bouwen we aan een rechtvaardiger, welvarender en verenigd Suriname,” aldus Atompai.

Met deze verklaring onderstreept hij dat hij zijn parlementaire werk niet beperkt tot partijpolitieke belangen, maar ten dienste wil stellen van het algemeen belang.

ShareTweetSend

Meer berichten

verpleegster arts ziekenhuis
Suriname

Werknemer Esther Stichting: Men moet beter luisteren naar personeel en bewoners. Wij weten veel meer

botsing aanrijding
Suriname

Bestuurder bekneld bij botsing Martin Luther Kingweg

Zwaailicht politie
Suriname

Bewoners Altona 2 met spoed ontruimd door politie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws