• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Amazon CEO waarschuwt thuiswerkende werknemers: ‘Keer terug naar kantoor of vertrek’

P. Peterson door P. Peterson
29 augustus 2023 10:00
in Nieuws
online shoppen winkelen kopen webshop amazon bol

GFC NIEUWSREDACTIE- Volgens een rapport van Insider heeft Amazon CEO Andy Jassy tijdens een recente vergadering gezegd dat werknemers die niet naar kantoor willen terugkeren, waarschijnlijk geen toekomst hebben bij het bedrijf.

“Het is voorbij de tijd om het oneens te zijn. Als je niet op kantoor kan komen, gaat het waarschijnlijk niet werken voor jou bij Amazon, omdat we minimaal drie dagen per week terug naar kantoor gaan,” zei Jassy.

Amazon had zijn werknemers al opgedragen vanaf mei drie dagen per week naar het kantoor terug te keren. Dit besluit viel niet in goede aarde bij een groot deel van het personeel.

Duizenden werknemers tekenden een petitie tegen de verplichting en organiseerden een staking als reactie.

Jassy verdedigde zijn besluit door te stellen dat het een “inschattingsfout” was en benadrukte dat werknemers die het er niet mee eens zijn, kunnen vertrekken.

“Het is niet juist dat sommige teamleden wel drie dagen per week op kantoor zijn en anderen dat weigeren,” aldus de CEO.

Naast lopende ontslagrondes voert Amazon de druk op werknemers die weigeren naar kantoor terug te keren verder op.

In juli suggereerden gelekte berichten dat Amazon werknemers zou dwingen tot een “vrijwillig ontslag” als ze niet naar de fysieke locaties van hun teams zouden verhuizen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Sport-jongeren-Suriname
Sport

Ondersteuning jonge sporters kan Suriname helpen internationaal te schitteren

vrouw man relatie koppel liefde echtpaar computer laptop thuis
Lifestyle

Jaloezie over verleden relaties zorgt voor spanningen bij Surinaamse koppels

surinam airways airbus a340 schiphol airport amsterdam
Nederland

Ruim 91 jaar vliegverbinding tussen Suriname en Nederland markeert enorme vooruitgang

Stroom elektriciteit lamp gloeilamp
Suriname

EBS onderzoekt oorzaak van schade aan 6kV-trafohuis

vliegtuig noodlanding
Suriname

Onderzoek ingesteld na noodlanding savannegebied Wit Santi

straat weg infrastructuur
Suriname

Zwartbonstraat in Wanica Centrum tijdelijk dicht voor zwaar verkeer

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws