• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Aircomonteurs in Suriname zorgen voor problemen in plaats van oplossingen, klachten over opzettelijk beschadigen van airco’s

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 oktober 2024 20:00
in Suriname
airco

Consumenten in Suriname klagen over malafide aircomonteurs die airconditioners opzettelijk beschadigen in plaats van repareren.

GFC Nieuws heeft de afgelopen maanden een opvallend aantal klachten ontvangen van gedupeerden die dezelfde ervaringen delen.

Een vrouw uit Paramaribo – Noord die om privacyredenen anoniem wil blijven, vertelt aan onze redactie: “Ik belde een monteur omdat mijn airco niet meer goed koelde. In plaats van de koeling te herstellen, heeft hij zogenaamd een lek gerepareerd en onderdelen vervangen.

Het kostte me een fortuin, maar na zijn bezoek deed de airco het helemaal niet meer.”

Haar schoonfamilie zou een soortgelijke ervaring hebben gehad, waarbij een andere monteur hun airco beschadigde na een ogenschijnlijk kleine reparatie.

Volgens de gedupeerden zijn het vaak monteurs die zonder bedrijfsnaam werken en mond-tot-mondreclame gebruiken om klanten te werven.

Ze bieden aantrekkelijke prijzen, maar laten klanten na de “reparatie” met hogere kosten en een defect apparaat achter.

GFC Nieuws heeft geprobeerd contact te zoeken met enkele van de beschuldigde monteurs, maar kreeg geen reactie.

Er wordt gespeculeerd dat deze monteurs mogelijk samenwerken om de markt te manipuleren en consumenten in een kwetsbare positie te brengen.

Het advies aan consumenten is om alert te zijn en contact op te nemen met betrouwbare monteurs van bedrijven.

GFC is van plan om deze kwestie verder te onderzoeken en roept andere gedupeerden op om hun ervaringen te delen met onze redactie.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Cubanen in Suriname
Lifestyle

Cubanen in Suriname: een nieuwe realiteit waar ons land aan moet wennen

kranslegging kaseko lieve hugo
Suriname

Nationale Dag van de Kaseko ingeluid met plechtige kranslegging

verdachte
Nederland

Rotterdammer Hugo Ruimwijk gezocht in moordzaak Sherwin Peterhof

zanderij johan adolf pengel luchthaven
Suriname

SATCA viert 60 jaar luchtverkeersleiding in Suriname

surinaamse brouwerij
Suriname

13 jongeren klaar voor duurzame baan in de hospitality sector

Nurseryboulanger
Suriname

De Kleine Nursery & Agroshop groeit uit tot sleutelspeler in groenteplantenteelt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws