• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Afkalving Oost-Westverbinding wordt aangepakt

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 mei 2021 16:10
in Nieuws
189681036 5628836590521869 8136025490588899641 n

GFC NIEUWSREDACTIE- De afkalving aan de Oost – Westverbinding (weg naar Coppename) ter hoogte van de Karan Anjar lozing wordt aangepakt.

De Karan Anjar lozing bevindt zich ter hoogte van km 64 1/2 van de weg naar Coppename. Ter plaatse loopt er dwars onder de weg een HDPE-buis.

De afkalving heeft plaatsgevonden tot ongeveer 2 meters onder het wegdek waar de Karan Anjar lozing ligt. Deze levert een instortingsgevaar op de weg ter plaatse voor het verkeer vanuit richting Boskamp.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Surinaamse mannen willen nachtclub Diamond snel weer open want ze kunnen niet meer wachten

De plek over de weg is afgebakend middels pionnen en afzetlint.

Aannemer Poeran is ingeschakeld door de Wegenautoriteit Suriname en in samenwerking met de plaatselijke bestuursdienst en de technische dienst van het commissariaat van Saramacca, worden de werkzaamheden de komende dagen aangepakt.

De districtscommissaris van Saramacca, Sherin Bansi-Durga, doet een beroep op de weggebruikers om oplettend en voorzichtig over de weg te gaan ter hoogte van Oost – West verbinding (weg naar Coppename) km 64 1/2.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

little miss inheems
Suriname

Little Miss Inheems en ondernemersbeurs op agenda in Para

technisch onderwijs beroepsonderwijs lassen school  scaled
Suriname

BLTO slaat alarm over staat van technisch onderwijs

tractor rijstaanplant
Suriname

Werknemers OWMCP voelen druk, vakbond slaat alarm

advocaat recht rechter
Suriname

Parlement overweegt uitstel behandeling cassatierechtspraak

euro geld
Suriname

Nog geen bevestiging vrijgave €19,5 miljoen, regering blijft voorzichtig optimistisch

pepre watra
Lifestyle

Vrouw uit Paramaribo gebruikt peperwater tegen indringers en krijgt navolging

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws