• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Adhin is doelwit van smerige politieke spelletjes

R. Pinas door R. Pinas
5 februari 2025 07:53
in Opinie
ashwin adhin

Het proces tegen de voormalige vicepresident van Suriname, Ashwin Adhin, is niets minder dan een schaamteloze politieke zet.

Men kan dit blijven ontkennen van vandaag tot volgend jaar, maar iedereen met een beetje inzicht ziet het duidelijk: dit is een poging om Adhin politiek zwakker te maken.

En eerlijk gezegd is het beschamend dat dit soort praktijken anno nu nog steeds plaatsvinden in Suriname.

Waarom deze aanval op Adhin? Simpel. Hij wordt gezien als een serieuze bedreiging voor zijn politieke tegenstanders.

Zijn aanhang groeit enorm en het is geen geheim dat hij aanzienlijke steun geniet binnen diverse lagen van de samenleving. Zijn politieke invloed neemt toe en dat beangstigt zijn opponenten.

Maar er is meer. Adhin wordt alom erkend als de meest intelligente politicus van Suriname. Zijn scherpe analyses, doordachte standpunten en strategisch inzicht maken hem tot een kracht waar men rekening mee moet houden.

Daarnaast beschikt hij over een ongekende emotionele weerbaarheid. Waar anderen bezwijken onder druk, blijft Adhin kalm en gefocust.

Dit maakt hem niet alleen een geduchte tegenstander in het politieke spel, maar ook een inspirerend leider voor velen.

Mis dit niet:

Marowijnerivier opnieuw speelbal van goudbelangen

Stop met klagen op Facebook. Ga naar je vakbond!

Het is dan ook geen verrassing dat zijn tegenstanders onconventionele middelen inzetten om hem te torpederen.

Het is hoog tijd dat wij als samenleving fel ageren tegen dit soort politieke spelletjes. Dit soort praktijken horen niet thuis in een democratische rechtsstaat.

Het proces tegen Adhin is niet alleen een aanval op hem als individu, maar op de integriteit van ons hele politieke systeem.

We moeten ons uitspreken en deze manipulatieve strategieën resoluut afwijzen. Suriname verdient dit soort goedkope politieke trucs beslist niet.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

skalians marowijnerivier goudwinning
Opinie

Marowijnerivier opnieuw speelbal van goudbelangen

Foto ter illustratie.
Opinie

Stop met klagen op Facebook. Ga naar je vakbond!

rotterdam nederland
Column

‘Nederlandse Surinamers moeten ophouden met klagen en beginnen met investeren’

Waar is Rodney?
Column

Waar is Rodney Leysner? Zolang hij niet is gevonden, mag de hoop niet verdwijnen

EBS moet met actuele cijfers komen.
Opinie

Waar zijn de actuele cijfers van EBS?

koppel stel relatie liefde interraciaal
Column

Waarom Nederlandse vrouwen zich aangetrokken voelen tot Surinaamse Marronmannen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws