• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Moeder en minderjarige zoon raken gewond bij aanval met scherp voorwerp

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 juli 2026 17:00 - Geüpdatet op 15 juli 2026 05:13
in Suriname
Tiener loopt diepe armwond op bij incident in Nickerie.

Tiener loopt diepe armwond op bij incident in Nickerie.

De politie van Paradise heeft op 13 juli de 58-jarige M.H.R. aangehouden op verdenking van een gewelddadige aanval op zijn buren aan de Pisang Kapokweg in het district Nickerie.

Bij het incident raakten een 34-jarige vrouw en haar 14-jarige zoon gewond. De politie heeft de verdachte kort na de melding aangehouden en het vermoedelijke steekwapen in beslag genomen.

Aanval vond plaats bij woning van slachtoffers

Volgens de politie deed de 34-jarige J.A. rond 19.00 uur aangifte van het incident. Zij verklaarde dat zij samen met haar zonen, de 14-jarige I.N. en de 15-jarige J.S., en een 19-jarige vriend van haar zonen zich op hun woonadres bevond toen zij werden aangevallen door hun buurman.

Uit het voorlopige onderzoek blijkt dat de verdachte de slachtoffers met een scherp voorwerp heeft belaagd. Tijdens de aanval liep de 14-jarige I.N. een diepe snijverwonding aan zijn arm op. Zijn moeder, J.A., raakte eveneens gewond en liep meerdere snijwonden op haar lichaam op.

Verdachte kort na melding aangehouden

Na de melding gingen politiefunctionarissen direct over tot actie. De verdachte werd korte tijd later op zijn woonadres aangetroffen en zonder noemenswaardig verzet aangehouden.

Bij de arrestatie troffen agenten het scherpe voorwerp aan dat vermoedelijk bij de aanval is gebruikt. Het voorwerp is in beslag genomen en zal deel uitmaken van het verdere strafrechtelijke onderzoek.

Onderzoek naar motief en toedracht

Volgens de politie is tijdens het onderzoek naar voren gekomen dat de verdachte in de buurt bekend zou staan vanwege overmatig alcoholgebruik en eerdere conflicten met omwonenden. De politie onderzoekt of deze omstandigheden een rol hebben gespeeld bij het incident.

Het onderzoek richt zich onder meer op de exacte aanleiding van de aanval en de omstandigheden waaronder het geweld heeft plaatsgevonden.

Bekijk ook:

Regering versnelt woningbouw: eerste 150 woningen moeten in december gereed zijn

Dodelijke aanrijding eist leven van 34-jarige Romana Jibodh

Verdachte in verzekering gesteld

Na overleg met het Openbaar Ministerie is besloten de verdachte M.H.R. in verzekering te stellen. Hij blijft voorlopig vastzitten terwijl de politie het onderzoek voortzet.

De autoriteiten zullen de komende periode getuigen horen en aanvullend onderzoek verrichten om de volledige toedracht van het steekincident vast te stellen.

Bron: KPS

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Waarnemend president bezoekt bouwlocatie in Commewijne.
Suriname

Regering versnelt woningbouw: eerste 150 woningen moeten in december gereed zijn

Illustratiefoto
Suriname

Dodelijke aanrijding eist leven van 34-jarige Romana Jibodh

Candlelight vigil in Suriname voor slachtoffers tragische MV Barima-ramp
Suriname

Herdenking op Waka Pasi voor slachtoffers tragisch scheepsongeval Guyana

Illustratiefoto.
Suriname

DES houdt veroordeelden aan op luchthaven

Tijdelijke oplossing voor reizigers naar Suriname.
Suriname

Ministerie treft tijdelijke regeling wegens storing VFS Global-visumwebsite

Huis in Suriname? Dan kan je bijstand in gevaar zijn
Lifestyle

‘Volledige terugbetaling bijstandsuitkering bij verzwijgen woning of perceel in Suriname’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws