• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Zwangere jonge vrouw uit huis gezet door moeder

Hulp gevraagd aan Geor Hering

Ida Thornhill door Ida Thornhill
1 juni 2026 21:00
in Lifestyle, Suriname
Illustratiefoto

Illustratiefoto

Een jonge vrouw uit Paramaribo is zondagnacht door haar alleenstaande moeder uit huis gezet nadat bekend werd dat zij zwanger is.

De vrouw die in de twintig is en nog bij haar moeder woonde, kwam daardoor onverwachts zonder vaste woonplek te zitten.

GFC Nieuws heeft vernomen dat de aanstaande moeder zich in emotionele toestand heeft gewend tot entrepreneur en filantroop Geor Hering met het verzoek haar te helpen bij het vinden van een geschikte verblijfplaats.

Vooral met het oog op de komst van haar baby maakt zij zich zorgen over haar woonsituatie en toekomst.

Tijdelijk onderdak gevonden

Volgens verkregen informatie is de verwekker van het kind een man die in Nederland woont. Hij zou enige tijd geleden in Suriname op vakantie zijn geweest.

Bekijk ook:

Zes overeenkomsten moeten bilaterale samenwerking tussen Suriname en Dominicaanse Republiek versterken

Minister Tsang: achterstanden in ontwateringssysteem worden versneld aangepakt

De zwangere vrouw beschikt echter niet over zijn volledige gegevens. Zijn achternaam en exacte woonplaats zijn volgens haar niet bekend.

Voorlopig is de vrouw ondergebracht bij een kennis van Hering, waardoor zij niet op straat terecht is gekomen. De situatie heeft in haar directe omgeving veel emoties losgemaakt.

Poging om vader op te sporen

Hering bevestigt tegenover GFC Nieuws dat hij één van zijn medewerkers opdracht heeft gegeven om na te gaan wie de vader van het ongeboren kind is.

Volgens hem is het belangrijk dat de man, zodra zijn identiteit vaststaat, wordt gewezen op zijn verantwoordelijkheden tegenover moeder en kind.

Daarnaast wil Hering proberen te bemiddelen binnen de familie. Het is volgens hem de bedoeling om in gesprek te gaan met de moeder van de zwangere vrouw om haar te vragen zich coulanter op te stellen en haar dochter mogelijk weer onderdak te bieden.

De filantroop legt uit dat een stabiele woonomgeving van groot belang is voor zowel de aanstaande moeder als haar toekomstige kind.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Nieuwe vliegverbinding vormt opstap naar bredere samenwerking
Suriname

Zes overeenkomsten moeten bilaterale samenwerking tussen Suriname en Dominicaanse Republiek versterken

OWRO intensiveert aanpak wateroverlast met noodpompen en structurele maatregelen.
Suriname

Minister Tsang: achterstanden in ontwateringssysteem worden versneld aangepakt

Rusland roept op tot rust en snelle oplossing in onderwijscrisis.
Suriname

Waarnemend president zet in op snelle normalisatie van onderwijssector

Masteronderzoek moet bijdragen aan effectiever verkeersbeleid in Suriname.
Suriname

Afgestudeerde jurist presenteert onderzoek naar uitvoerbaarheid ontwerpwet Verkeersautoriteit

Private sector ondersteunt renovatieprojecten.
Suriname

R.D. Simonsschool werkt verder aan verbetering van leeromgeving

Toegang tot essentiële zorg moet beter worden gewaarborgd, zegt DNA-lid Ameerani Jarbandhan
Suriname

DNA-lid Jarbandhan vraagt aandacht voor positie nierdialysepatiënten en situatie binnen SZF

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws