• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Slecht weer en wateroverlast houden bezoekers niet weg van PL-centrum

Ida Thornhill door Ida Thornhill
10 mei 2026 19:57
in Suriname
PL Volkswinkel

PL- centrum in Beekhuizen

Ondanks de hevige regenval van vandaag en de wateroverlast waarmee verschillende delen van Paramaribo en omstreken te kampen hadden, was het bijzonder druk bij het PL Centrum Beekhuizen.

In het kader van Moederdag waren daar talrijke activiteiten georganiseerd die veel bezoekers trokken.

Ook bij de PL Volkswinkel was de belangstelling enorm. Veel mensen maakten gebruik van de uitzonderlijk lage prijzen voor levensmiddelen.

Verschillende producten waren vandaag zelfs nog eens 50 procent goedkoper, wat volgens bezoekers zorgde voor een grote toestroom van shoppers.

“Niets houdt ons tegen, ook het slechte weer en de wateroverlast niet, om te komen naar het PL centrum,” vertelt Glenda uit Wanica aan GFC Nieuws.

Bekijk ook:

Minister Tsang pleit voor tweede brug over de Surinamerivier

Veiligheid in offshoresector vraagt meer dan certificaten alleen, zegt OPITO-bestuurder

Zij bezocht samen met haar echtgenoot en kinderen het centrum om inkopen te doen en deel te nemen aan de Moederdagactiviteiten.

Grote tevredenheid onder bezoekers

Volgens Glenda was zij bijzonder tevreden met de aankopen die zij heeft gedaan. Ze noemt de Volkswinkel “de goedkoopste winkel van Suriname” en zegt dat gezinnen in deze financieel moeilijke tijden sterk letten op betaalbare prijzen voor basisproducten.

Ook over de sfeer en de georganiseerde activiteiten sprak zij positief. “Het was gezellig ondanks het weer. Je zag veel families en moeders die toch even wilden genieten van de dag,” aldus de bezoekster.

Andere aanwezigen deelden volgens waarnemers dezelfde mening. Ondanks de regenbuien bleef het op verschillende momenten druk rond de winkels en activiteiten.

Tevredenheid bij PL- leiding

PL-voorman Paul Somohardjo laat aan GFC Nieuws weten tevreden te zijn met het verloop van de dag, ondanks de moeilijke weersomstandigheden.

“De moeders zijn ondanks het grauwe weer in de bloemetjes gezet,” zegt hij.

Hoewel veel straten in Paramaribo vandaag onder water stonden en sommige mensen ervoor kozen thuis te blijven, bleek dat een groot aantal bezoekers zich daar niet door liet tegenhouden om alsnog deel te nemen aan de festiviteiten in Beekhuizen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Groei olie- en gassector vraagt om tweede rivierverbinding.
Suriname

Minister Tsang pleit voor tweede brug over de Surinamerivier

Competentie cruciaal voor veilige groei van offshore-industrie.
Suriname

Veiligheid in offshoresector vraagt meer dan certificaten alleen, zegt OPITO-bestuurder

Contract met Kuldipsingh moet deze week worden getekend.
Suriname

Tsang: weg nu vrij voor voortzetting infrastructuurproject Van ’t Hogerhuysstraat na uitspraak rechter

Nieuwe fase van offshore exploratie in aantocht.
Suriname

Nieuwe boringen gepland in Surinaamse offshore door TotalEnergies

OGS verwijdert illegale goudmijnbouwkampen in Brokopondo nabij schoolgebieden om milieu en veiligheid te beschermen. Foto: GOV.sr
Suriname

OGS treedt op tegen illegale goudwinning nabij scholen in Brokopondo

suriname en venezuela
Suriname

‘Venezolanen in Suriname kunnen sinds gisteravond moeilijk contact krijgen met familie in rampgebied’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws