• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Update: Man in woning doodgeschoten; verdachten voortvluchtig

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 maart 2026 14:06
in Suriname
[Aggregator] Downloaded image for imported item #432980

Man doodgeschoten

Het slachtoffer dat  in de nacht van zondag 29 op maandag 30 maart is dood geschoten  in zijn woning op een adres aan de Groenhartstraat te Abrabroki, was ten rechte genaamd G.N. (24).

De politie van het bureau Herman Gooding ontving omstreeks 00.18 uur van maandag 30 januari 2026 de melding en deed de plek aan voor onderzoek.

De wetsdienaren troffen bij aankomst het slachtoffer aan met een schotverwonding in zijn rug, waarna de ambulance werd ingeschakeld. Voor de komst van de ambulance moet het slachtoffer vermoedelijk aan de opgelopen verwonding het leven hebben gelaten.

Uit het voorlopige onderzoek van de politie is naar voren gekomen dat G.N. in een in aanbouw zijnde slaapkamer lag te slapen. De daders hebben vermoedelijk via de opening van het raam op G.N. geschoten, waarna zij na de daad, op een bromfiets waarmee zij zich verplaatsten, in volle vaart wegreden. De politie heeft de aangetroffen hulzen in het belang van het onderzoek in beslag genomen. Het motief in deze zaak is vooralsnog onbekend.

Het ontzielde lichaam van G.N. is in opdracht van het Openbaar Ministerie ter obductie door de politie in beslag genomen. Het onderzoek in deze zaak wordt onverkort voortgezet. 

Bron: KPS

ShareTweetSendSend

Meer berichten

chan santokhi verkiezingen stemmen vhp
Suriname

Regering-Simons betuigt medeleven na overlijden Santokhi

chan santokhi
Suriname

Oud-president Santokhi overleden (update)

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433795
Suriname

Digitale ontsluiting binnenland krijgt concrete vorm met nieuwe faciliteit

motivatiesessie leerkrachten
Suriname

Leerkrachten krijgen boost in professionele ontwikkeling

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433793
Suriname

Politie intensiveert controle op verkeersveiligheid

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433773
Suriname

RO en Nyun Combe zetten in op structurele samenwerking en groei

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws